Uçuş Rehberi

Business Class Nedir ?

Business Class Nedir

Business class, birçok hava yolunun belli başlı uçaklarında, yolcuların özel bir tecrübe yaşamaları için ayrılan alan ve bu alanda sunulan hizmetler bütününü kapsayan bir ayrıcalığı ifade ediyor. Her hava yolu için business class başlığı altında olmasa da ayrıcalıklı yolculara sunulan özel ikramlar ve hizmetler bulunuyor. Farklı fiyat tarifeleriyle ulaşabileceğiniz business class uçak biletleri hem havaalanında hem de uçakta özel ve kaliteli hizmetlerle sizi karşılıyor.

Business class bir uçak biletiniz varsa, alacağınız hizmetler sadece uçak içinde değil, havaalanına gelmeden önce başlayabiliyor. Özellikle okyanus aşırı uçuşlardaki business class biletleri sayesinde bagaj haklarınız daha esnek oluyor ve havaalanına adım attığınız andan itibaren sıra beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Özel kapılardan uçağınıza ulaşma şansınız bulunuyor.

 

Business Class Özel Salonlar

Bagaj sınırı en az 10 kilo daha fazla olan business class uçuşlarda havalimanlarında da ayrıcalıklı havayolu servislerinden yararlanabiliyorsunuz. Business class yolcular için özel lounge salonlarında kendinizi özel hissetmeniz için gereken her şey var. Uçuşunuza kadar özel salonlarda içecek ve yiyeceklerin tadına bakabilir, konforlu koltuklarda internetten faydalanabilirsiniz.

 

Business Class ve İkram

Uçakta yerinizi aldıktan sonra kabin görevlileri ikramlarına başlıyorlar ve özel bir kabinde uçuşu gerçekleştirdiğiniz için kabin görevlisi de sadece size özel hizmet ediyor. Bu sayede hiçbir isteğinizi tekrarlamanıza gerek kalmıyor.

Uçuş sürenize göre belirlenen öğün saatlerinde, business class yolcuları çok özel lezzetler arasında tercih yapabiliyorlar. Dünyanın en yetenekli aşçılarının bir araya gelerek oluşturduğu özel menüler, business class uçuşlarda yolculara sunuluyor. Menüden istediğiniz tercihi yaparak uçuşunuz sırasında lezzetli yemeklerle buluşabiliyorsunuz.

 

Business Class ve Eğlence

Business class ile uzun süren uçuşlarda vaktin nasıl geçtiğini anlamamanız için fazla sayıda eğlence bulunuyor. Filmler, müzikler, diziler, belgeseller, sesli kitap kanalı, haber kanalları, çocuk programları ve daha birçok seyir keyfi business class uçuşlarda sizleri bekliyor. Aynı zamanda business class uçuşlarda kısa mesaj ve e-posta gönderebiliyorsunuz. Karşı taraftan yanıt alabilme imkanınız da bulunuyor. Böylece acil bir işiniz varsa aksamıyor veya yakınlarınızla keyifli yazışmalar yapabiliyorsunuz.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X