Uçuş Rehberi

Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

Uçak biletlerinin ödeme seçenekleri birçok farklı şekilde karşınıza çıkabilir.  Öncelikle bilmeniz gereken kural, eğer dış hatlara uçuş gerçekleştiriyorsanız, bilet bedeli yolculuğun başladığı ülkenin para cinsinden hesaplanmaktadır. Orijinal bilet tutarı ise bankalara EUR/USD üzerinden bildirilmektedir.


Elektronik bilet uygulaması artık herkesin hayatında yeri olan bir uygulama. Özellikle uçak biletlerinin neredeyse tamamı online olarak satın alınıyor. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken kurallar mevcut. Hava yollarının ödeme seçeneklerinde anlaşmalı olduğu bankalar ve yaptırabileceğiniz taksit sayıları belirtiliyor. Biletinizi alırken ödeme seçeneklerinde problem yaşamamak için banka ve kart anlaşmalarını dikkatli olarak gözden geçirmek gerekiyor.


3D Secure Sistemi nedir?


Online ödeme işlemlerinde güvenliğin arttırılması için kullanılan 3D secure sistemi Visa ve MasterCard tarafından geliştirilen bir sistem olarak günümüzde tüm online alışverişlerde kullanılıyor. Güvenli alışverişe başlamak için yapmanız gereken tek şey 3D secure sistemine üye olmak. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra olası güvenlik ihlallerinden tamamen korunur hale gelir ve alışverişinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. 3D secure sistemi sayesinde, tüm bilgileriniz koruma altına alınır. Hepfly.com'un ödeme sistemlerinden biri olan 3D secure sistem sayesinde bilgileriniz Hepfly.com üzerinden direkt olarak bankaya iletilir. Bu sayede bilgilerinizi ne Hepfly.com ne de üçüncü şahıslar herhangi bir sebeple görüntüleyemez.


Elektronik bilet ödemeleri


Her firmanın ve hava yolunun bankalarla farklı anlaşmaları bulunuyor. Bu anlaşmalar doğrultusunda taksit seçenekleri ve peşin ödeme seçenekleri karşınıza çıkıyor. Biletinizi satın alırken karşınıza çıkan 3D secure ekranı sayesinde online uçak bileti ödeme seçeneklerinden dilediğinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Uçak biletinizde herhangi bir değişiklik yapmak isterseniz ve ortaya bir ek ödeme çıkarsa, aynı kartınızla ödemeyi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hepfly.com ödeme seçenekleri


Hepfly.com üzerinden yapacağınız uçak bileti alışverişlerinizde aşağıdaki kartlara göre ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Farklı bir kart sahibiyseniz, çağrı merkezlerine ulaşarak ödemelerinizle ilgili detayları öğrenebilirsiniz.


World Kart – 100 TL ve üzeri işlemlerde +3 taksit


Bonus Card – 100 TL ve üzeri işlemlerde +3 taksit


Card Finans – 100 TL ve üzeri 3-6 ay arası ödemelerde +3 taksit


Maximum – 9 taksit


Axess – 9 taksit


Paraf - 100 TL ve üzeri işlemlerde +4 taksit


Bank Asya - 2 ve 4 taksitli alışverişlerde +3 taksit ve 2 ay ertleme

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X