Uçuş Rehberi

Hava Yollarına Göre Özel Servisler

Hava Yollarına Göre Özel Servisler

Hava Yollarına Göre Özel Servisler


Birbirinden lezzetli yiyecekler, içecek ikramları, servis olanakları, kampanyalı biletler gibi her hava yolunun kendine özel, yolcularını mutlu etmek adına sunduğu özel servisler bulunuyor. Gittikçe artan rekabet ve hava yolunun herkes tarafından ilk seçenek olması nedeniyle, hava yolları firmalarının özel servislerin en iyisini sunma yarışı, yolcuların keyifli ve huzurlu yolculuklar geçirmesini sağlıyor.


Türk Hava Yolları – Özel Yemek Servisi


İç hatlar hariç tüm Türk Hava Yolları uçuşlarında dünyanın en yetenekli şeflerinin bir araya gelerek oluşturduğu bir yemek menüsü bulunuyor. İki farklı seçenekle karşınıza çıkan lezzetler, uçakta bir yemek ziyafeti yaşamanızı sağlıyor. Unutamayacağınız lezzetleri Türk Hava Yolları şeflerinin ellerinden tatmanız mümkün hale geliyor.


Özel yiyecek talepleriniz bulunuyorsa, uçuş rezervasyonu sırasında veya uçuştan 24 saat önce satış ofislerine bildirmeniz gerekiyor. Eğer gıda alerjiniz bulunuyorsa, bunu doktor raporu ile Türk Hava Yolları'na bildirmeniz gerekiyor.


AtlasGlobal – Ücretsiz Servis


Yolcu konforu konusunda yeniliklerin öncüsü olan AtlasGlobal, Türkiye'de ücretsiz servisleri ile bir ilke imza atıyor. Uçuşu bulunan her şehirde, yolcularına ücretsiz servis imkanı sağlayan AtlasGlobal, servis yapılan araçların konforları konusunda da oldukça sıkı çalışıyor. Özellikle tatil beldelerine uzak olan havaalanlarından klimalı servislerle yolcularını taşıyan AtlasGlobal, bu özelliğini Tahran ve Tiflis gibi dış hat uçuşlarında da uyguluyor.


Pegasus – Havaalanı Otopark İndirimleri


Pegasus ile uçan yolcular, havaalanlarına ulaşım konusunda oldukça rahatlar çünkü havaalanlarının otoparklarıyla yapılan anlaşma sonucunda Pegasus yolcuları otoparkları indirimli olarak kullanabiliyorlar. %50'ye varan indirim seçenekleri Sabiha Gökçen Havalimanı için geçerli. Hizmet kapasitesi 480 araçla sınırlı olan EKOPARK'ta müsaitliğe göre aracınızı park etme imkanınız bulunuyor. Seyahatiniz boyunca aracınızı havaalanında olduğunu bilmek içinizi rahatlatırken, ekonomik bir fiyatta hizmet almak da mutlu olmanızı sağlayacaktır.


Erken Rezervasyon ve Ekonomik Bilet Hizmetleri


Her hava yolunun sunduğu hizmetlerden biri de erken rezervasyon sayesinde uygun fiyatla seyahat etme fırsatı. Seyahatinizden en az üç ay önce aldığınız biletler, son dakika aldığınız biletlerden oldukça uygun fiyata geliyor. Hava yolları kampanyalı uçak biletlerini uçuştan 21 gün öncesine kadar satışa açık tutuyorlar. Ekonomik biletler sayesinde, seyahatleriniz bütçenize uygun hale geliyor.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X