Uçuş Rehberi

Online Rezervasyon Nasıl Yapılır?

Online Rezervasyon Nasıl Yapılır

Online uçak bileti rezervasyonu herkesin hayatını oldukça kolaylaştıran ve zaman kazandıran bir işlem. Rezervasyon yaptırırken çok dikkatli olmak, uçuşla ilgili herhangi bir detayı atlamamak ve hata yapmamak adına büyük önem taşıyor.

Online uçak bileti rezervasyonu yaptıracağınız web sitesinde öncelikle arama yapmanız gerekiyor. Nereden nereye gideceğiniz, tarihler ve kaç kişi seyahat edeceğiniz bilgisini girdikten sonra biletleri sorgulattıktan ve karşınıza çıkan biletleri inceledikten sonra tercihinizi yapabilirsiniz.

 

Hepfly.com’la online rezervasyon kolaylığı

Tüm hava yollarını karşınıza çıkaran Hepfly.com üzerinden online rezervasyon yapmanın kolaylığı sorgulama ekranından itibaren başlıyor. Uçak biletinizi online almak çoğu zaman ayrıntılı ve vaktinizin büyük bir kısmını alan bir işlem. Hepfly.com kaybolan zamanı en aza indirmek ve uçak biletini online olarak almayı çok daha basit bir hale getirmek için biletlerinizi seçtikten sonra yolcu bilgileri ve hemen arkasından da ödeme bilgileri ekranı karşınıza çıkıyor. Böylece uçak biletinize online rezervasyonunuz dakikalar içinde tamamlanıyor.

İster yurt içi isterseniz yurt dışı seyahatine çıkıyor olun, online rezervasyon sırasında karşınıza gelecek olan ekranlar aynıdır. Doğru bir şekilde bilgilerinizi girdiğinizden emin olmadan ödemeyi gerçekleştirmemeniz, daha sonra bir sorun yaşamanıza veya vakit kaybetmenize engel olacaktır.

 

Üst düzey güvenlik

Sıkı bir gizlilik koşuluna sahip hava yolu online ödeme sistemlerinin tamamı 3D secure sistemiyle korunuyor. Uçak biletiniz için online ödemenizi yaptığınız anda 3D secure sistemi sayesinde bilgilerinizin üçüncü şahısların erişemeyeceği kodlarla sadece bankanıza ulaşmasını sağlıyor. Üçüncü şahısların 3D secure sistem olduğu sürece bilgilerinize herhangi bir sebepten dolayı ulaşması imkansızdır.

 

Taksit seçenekleri

Taksitle ödeme kolaylığından faydalanmak istiyorsanız bunu biletinizi seçtiğiniz ekranda belirtmeniz gerekiyor. Taksitle uçak bileti almanın kolaylığı da Hepfly.com'da yararlanabileceğiniz hizmetlerden biri.

 

Bilgilerin doğru ve eksiksiz girilmesi

Online bilet rezervasyonu yaptırırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu bilgilerin doğru girilmesi. Hava yolları harf değişiklikleri veya yanlış girilen bilgileri değiştirme konusunda oldukça sıkı kurallara sahiptir. Bu nedenle hata yapmanız, hava yolu tarafından uçağa alınmamanıza neden olabilir.

Uçuşun saat ve tarih detaylarını da dikkatle incelemeniz faydalı olacaktır. Bazen saat farkı nedeniyle kafa karıştırıcı detaylar ortaya çıkabilir ve uçak biletinizi yanlış güne alabilirsiniz.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X