Uçuş Rehberi

Lounge Hizmetleri

Lounge Hizmetleri

Havalimanlarında beklemek herkes için sıkıcı değil. Özellikle lounge hizmetlerinden yararlananlar havalimanlarındaki bekleme sürelerini uzatmak için çaba harcarlar. Lounge hizmetleri, her havalimanında bulunan ve keyifli vakit geçirmenin garanti olduğu, ayrıcalıklı alanlarda alınan hizmetlerdir.

Açık büfe yiyecekler, yerli yabancı içecekler, dergiler, televizyon, play station, hem kablolu hem de kablosuz internet gibi vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacağınızı sağlayan hizmetlerin yanında, lounge hizmetleri otopark ve araç kiralama konularında da üyelerine yardımcı oluyor. Özellikle bankaların kartlarıyla anlaşması bulunan havalimanlarında aracınızı otoparkta seyahatiniz boyunca bırakabiliyor ve aynı zamanda %50 indirim imkanından da faydalanabiliyorsunuz.

Lounge üyelik hizmetleri

Çeşitli bankaların kredi kartlarının kampanyalarıyla da yararlanabileceğiniz lounge hizmetleri, uçuşunuzun da huzurlu geçmesini sağlıyor. Çünkü uçuş öncesi stresinin tamamını lounge alanlarında üzerinizden atabilirsiniz. Birçok imkanın bulunduğu lounge hizmetleri büyük havalimanlarında iç hatlar ve dış hatlar olarak ikiye ayrılmış durumda. Aynı zamanda iç ve dış hatlarda birden fazla lounge salonu bulunan havalimanları da bulunuyor. İstanbul Atatürk Havalimanı'nda birbirinden farklı tasarım ve mimari yapılarda birden fazla lounge salonu bulunuyor. Yapı Kredi müşterileri Yapı Kredi World Lounge salonundan faydalanabiliyorken, Akbank Wings kullanıcıları da Akbank Wings Primeclass Lounge hizmetlerinden yararlanıyor. Her havalimanında yararlanabileceğiniz farklı lounge'ların verdiği hizmetlere göz atmanız gerekiyor. Size hitap eden hizmet hangisindeyse ona yönelmeniz, bekleme sürelerinizi de keyifli hale getirecektir.

Lounge hizmetlerinden üye olmadan yararlanmak

Lounge hizmetlerinden yararlanmak için mutlaka üye olmak veya kart sahibi olmak gerekmiyor.  Münferit giriş ücreti karşılığında lounge hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Uzun bir rötar süresi veya uçağın ertelenmesiyle belirsizleşecek olan bekleme süresini keyifli geçirmek adına havalimanlarının lounge hizmetlerinden dileyen herkes yararlanabiliyor. Her havalimanının ve her lounge hizmetinin farklı fiyatı bulunuyor. Size en yakın olanını ve en rahat edeceğiniz lounge hizmetini ister nakit ister kredi kartıyla ödeyerek alabiliyorsunuz.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X