Hepfly.com Guvenilir Mi?

İnternetten uçak bileti satın alma işlemlerinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Online uçak bileti alırken akla gelen sorulardan birisi de “Kredi kartı bilgilerim başkasının eline geçer mi?” Biletinizi, sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş bir şekilde yapılmasını sağlayan SSL sertifikasına sahip Hepfly.com üzerinden aldıysanız kredi kartı bilgilerinizin başkalarının eline geçmesi mümkün değildir.

Hepfly.com, siteyi ziyaret edenlerin bilgilerinin güvenliğini sağlayan SSL (Secure Sockets Layer) sertifikasına sahiptir.

Hepfly.com, online uçak bileti alacak kullanıcıları için Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği 3D Secure "güvenli sanal alışveriş" çözümleri ile kart sahiplerini sahtekarlıklara karşı güvence altına alır.

Kredi kartı bilgileriniz en güvenli kreucakbilieti.com güvenilir midi kartı ödeme sistemi olarak kabul edilen 3D Secure şifreleme sistemi ile bankanıza iletilir ve işlem güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.

 

Hepfly.com üzerinden yapacağınız işlemlerde, 3D Secure şifreleme kutusu açıldıktan sonra cep telefonunuza gelen şifreyi belirtil

en süre içinde girerek, Hepfly.com üzerinden güvenli bir online alışveriş yapmış olursunuz.

Hepfly.com, Kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde sunucularında tutmaz veya 3. şahıslara iletmez.

Hepfly.com, kredi kartı şifrenizi sizden talep etmez. Kredi kartı şifrenizi sizden talep eden bir internet sitesi ile karşı karşıyaysanız bu sitenin güvenliğini sorgulayabilirsiniz.

Emniyetli, güvenli ve ekonomik hava ulaşımını sağlayabilmek amacıyla havayolları arası bir kuruluş olan IATA ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB)’ ne bağlı ve kayıtlı olan Hepfly.com, müşterilerine güvenli uçak bileti almanın kapsını açar.

Hepfly.com;

Bilet satış ve rezervasyonunuz hakkında 0850 333 70 70 numaralı telefondan (08:00 ile 23:00 arası) bilgi alabilirsiniz.

İptal İade ve Değişiklik işlemleri için 0212 496 16 72 numaralı telefon üzerinden 7/24 olarak hizmet verilmektedir.

Tüm destek taleplerinizi destek@Hepfly.com adresine yollayabilirsiniz. En kısa sürede sizlere dönüş yapılacaktır

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X