Dünya Parmağının Ucunda!
 • İstanbul (IST) - Tunis (TUN)
  31.05.2017
  645 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - Tunis (TUN)
  4.06.2017
  645 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - Tunis (TUN)
  14.06.2017
  682 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - Tunis (TUN)
  19.07.2017
  753 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - Tunis (TUN)
  26.05.2017
  768 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - Tunis (TUN)
  26.05.2017
  768 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - Tunis (TUN)
  17.06.2017
  795 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - Tunis (TUN)
  16.06.2017
  805 TL
  Satın Al

Tüm Tunus Uçak Biletlerini Karşılaştırın

 

Tunus seyahatinizi planlamadan önce ihtiyacınız olan ilk şey Tunus uçak bileti. Onlarca hava yolu arasında ya da kafa karıştıran uçak bileti sorgulama sitelerinde daha fazla vakit harcamak istemiyorsanız, aradığınız Tunus uçak biletini en iyi fiyatlarla, tüm Tunus uçuşlarını kıyaslayarak satın almak için doğru yerdesiniz.
Şehir merkezine 5 kilometre mesafedeki Tunus-Kartaca Uluslararası Havalimanı’nı yılda ortalama 5 milyon yolcu kullanıyor. Havalimanına ulaşım otobüs ve taksilerle sağlanıyor.

Tunus’a Ne Zaman Gitmeli

Tunus uçuşları için en ucuz uçak biletini alabileceğiniz dönem Ocak’ın ikinci haftası ile Şubat’ın ilk haftası. Biletinizi seyahat tarihinizden ortalama 59 gün önce alarak en ucuz Tunus uçak biletine sahip olabilirsiniz. En hesaplı uçacağınız gün Çarşamba, en pahalı uçacağınız gün ise Pazar.

Tunus’un Yerel Tatları

Tunus mutfağı; kuzu eti, koyun eti, balık, deniz mahsulleri ve sebzeye dayanır. Makama çeşitlerinin de İtalyan etkisi ile mutfaklarında önemli bir yeri vardır. Tunuslular köfte ve kebap çeşitlerini çok tüketirler. Yine bir çeşit baharatlı sosis olan Merguez mutfağın en tipik besin maddelerindendir. Merguez'i, ızgarada ve tavada hazırladıkları gibi, yemeklerde ve tabii ünlü kuskuslarında da kullanırlar. Ülkede çokça tüketilen bir diğer besin maddesi de yumurta… Genelde etin yerine kullanılır ve sebze yemeklerine ilave edilir.

Tunus’ta Görülmesi Gereken Yerler

 • Zitouna Camii, El Bey Türbesi, Sousse.
 • Fransız Kapısı, Sidi Bu Said.
 • Belvedere Parkı, Bardo Müzesi.

Tunus Seyahati İçin İpuçları

Şehir içi ulaşım için otobüs, taksi ve tramvayı kullanabilirsiniz. Otobüslerle her yere ulaşım mümkün.

Tunus’ta Alışveriş Önerileri

Tunus’ta modern alışveriş merkezleri yanında, özellikle otantik alışveriş mekânları da bulmak mümkün. Bu mekânlara Medina ismi veriliyor. Bir de Onat denilen yerler, bu alışveriş merkezlerini devlet işletiyor. Buralardan deri ürünleri, seramik-çini, baharat, parfüm alabilirsiniz.Güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle…
İyi uçuşlar!

 

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X