Dünya Parmağının Ucunda!
 • İstanbul (IST) - Şırnak (NKT)
  31.5.2017
  89 TL
  Satın Al
 • Ankara (ESB) - Şırnak (NKT)
  7.6.2017
  109 TL
  Satın Al
 • Samsun (SZF) - Şırnak (NKT)
  1.6.2017
  151 TL
  Satın Al
 • Adana (ADA) - Şırnak (NKT)
  1.6.2017
  153 TL
  Satın Al
 • Antalya (AYT) - Şırnak (NKT)
  1.6.2017
  159 TL
  Satın Al
 • Bodrum (BJV) - Şırnak (NKT)
  1.6.2017
  159 TL
  Satın Al
 • Kayseri (ASR) - Şırnak (NKT)
  31.5.2017
  164 TL
  Satın Al
 • İzmir (ADB) - Şırnak (NKT)
  24.5.2017
  189 TL
  Satın Al

Şırnak Uçak Bileti Sorgulama

Aradığınız en ucuz Şırnak uçak bileti Hepfly.com’da! Şırnak uçuş tarihlerinizi arama kısmına girin ve tüm Şırnak uçuşlarını kıyaslayarak sizin için en uygun Şırnak uçak biletini en güvenli ve hızlı şekilde satın alın!

Şırnak seyahatiniz süresince mutlaka görmeniz gereken yerler arasında Cizre Ulu Cami, Nuh Peygamber’in türbesinin bulunduğu Cizre Surları ve Nasrafan Kaplıcası gösterilebilir. Cizre Surları üzerinde bulunan Kırmızı Medrese şehrin görülmeye değer bir başka yapısıdır.

Ankara ve İstanbul kalkışlı yapılan Şırnak uçuşları için Şırnak Havalimanı’nı kullanabilirsiniz. Şırnak’ın Cizre ilçesine 10 km uzaklıkta bulunan Şırnak Havalimanı hakkında daha detaylı bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Şırnak Havalimanları

Şırnak Havalimanı

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Şırnak'ın Cizre ilçesine 10 km uzaklıkta bulunmaktadır. Sadece iç hatlar için kullanılan havalimanından Ankara ve İstanbul'a direkt uçuşlar yapılmaktadır. Havalimanı adını, 24. dönem Diyarbakır milletvekili ve 42. Hükümet Bayındırlık Bakanı olan Şerafettin Elçi'den almıştır.

 

 

Şırnak Yıllık Sıcaklık Ortalamaları

Şırnak Yıllık Sıcaklık Ortalamaları

Şırnak’a Ne Zaman Gitmeli

Havayolu şirketlerinin son üç yıllık verilerine göre uçakla seyahat etmek için en hesaplı ay mayıs ayı. Yurtiçi uçuşlarda seyahat tarihinden 21 gün önce bilet alarak hesaplı uçmanın avantajını siz de yakalayabilirsiniz.

Şırnak’ın Yöresel Lezzetleri

Devin, Bırınzer, Dolma, Fıreydin, Gulul, Hekeheşandi, İçli Köfte, Kadge Dıfse , Kipe, Mahmılatık, Meyre, Mumbar, Perde Pilav, Serbıdev, Suryaz, Şımşıpe.

Şırnak’ta Görülmesi Gereken Yerler

Faki Teyran, Çar Deri, Cizre Surları, Nasfaran Kaplıcası, Kırmızı Medrese, Hz. Nuh Camii, İdil Mor Dodo Kilisesi, Kavuncu Köyü Kilisesi, Mem U Zin Türbesi.

Şırnak’ta Alışveriş Önerileri

Hurcizin (at heybesi), kilim, mizer (örtü), parzun (kadın çantası), şal-şapik, turik (heybe).

Güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle…
İyi uçuşlar!

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X