Dünya Parmağının Ucunda!

Trabzon Şehir Rehberi

Karadeniz Bölgesi'nin Doğu Karadeniz Bölümü'nde yer alan ilin Karadeniz'e kıyısı bulunur. Karadeniz sahili ile Zigana Dağları arasında yer alan Trabzon, yüz ölçümü açısından az bir alan kaplar. 

Şiirlere, şarkılara, filmlere konu olmuş, yeşilin her tonunu içinde barındıran coğrafyası ile dünyaca ünlü Karadeniz’de, Karadeniz turları ile muhteşem deniz manzaraları arasında yer alacak ve yeşil ile mavinin dostluğuna şahit olabilirsiniz. Uçsuz bucaksız yaylaları, nefes kesen vadileri ve Hırçın Karadeniz suları ile tam anlamıyla büyülenebilirsiniz.

Karadeniz denince akla ilk gelen şehir genellikle Trabzon olur ve Karadeniz turlarının vazgeçilmez bir rotasıdır. Biz de rotasını Trabzon’a çevirmiş olan gezginler için, Trabzon’da kesinlikle gezilip görülmesi gereken yerlerden bir derleme yapalım istedik.
Trabzon’da, manzara, tarih, nostalji ve modern mekanların hepsi güzel bir karma olarak misafirlerini karşılıyor. İnsanlarının misafirperverliği ve yemeklerinin Trabzon’un usta aşçılarının ellerinden geçmesi, her mekanda damak tadınıza uygun lezzetleri bulmanızı sağlayacak. 

TRABZON UÇAK BİLETİ

En hesaplı Trabzon uçak bileti için tüm hava yollarını tek ekranda listeleyebilir, dilediğiniz havayolundan en ucuz bileti taksitle satın alma fırsatlarını Ucakbileti.com’da değerlendirebilirsiniz. Fiyatlar yükselmeden şimdi satın alın.
Ucakbileti.com’da uçuş tarihlerinizi girerek tek seferde saniyeler içinde tüm havayollarının Trabzon uçuşlarını kıyaslayabilir ve en ucuz fiyatlı Trabzon uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Uçak bileti satış ekranından gidiş-dönüş tarihi, yolcu sayısı ve uçuş seçimi bilgilerinizi girerek tüm Trabzon uçak biletleri fiyatlarını ve uçak saatlerini tek seferde görüntüleyebilir, fiyatlarını kıyaslayabilir ve bütçenize en uygun Trabzon uçak biletini satın alabilirsiniz.
Karadeniz’in en önemli şehirlerinden biri olan Trabzon doğal güzellikleri ve sık ormanlarıyla yerli turistlerin uğrak noktalarından. Tüm dünyanın ilgisini çeken Sümela Manastırı, Lapazan Yaylası ve Uzungöl, Trabzon’da mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerin başında geliyor.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X