Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Kapat
Dünya Parmağının Ucunda!

Hepfly şehir rehberi sayesinde tatil planınızı büyük bir kolaylıkla yapabilirsiniz. Siz gideceğiniz şehri seçin gerisini Hepfly’a bırakın. Uçuşlarınızı ayarlamak ve gideceğiniz rotayla ilgili en doğru bilgilere anında ulaşmak istiyorsanız tam yerindesiniz. Aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabileceğiniz bu rehber sayesinde en iyi konaklama, yeme içme ve gezilecek görülecek yerler hakkında her şeye ve daha fazlasına erişebilirsiniz.


Tatil hazırlığı yapmak tatile çıkmaktan daha zorlu bir süreçtir. Bu nedenle en büyük sorunlar önceden hazırlık yapılmadığında yaşanır. Tatil planı yaparken zorlanıyor, “Nerede kalacağız?” , “Ne yer içeriz?” , “Nereleri gezeriz?” , “Peki eğlenebilecek miyiz?” gibi sorularla boğuşuyorsanız kolayı var. Hepfly’ın tatil severleri düşünerek hazırladığı şehir rehberlerine göz atmadan yolculuğa başlamayın.


Peki bu şehir rehberinde neler var? Bize nasıl faydası olacak derseniz. Kısaca açıklayalım.


Şehirlerle özdeşleşmiş dünyaca ünlü tarihi anıtlar, müzeler, mimari yapılar ve gezilmesi görülmesi gereken yerler, tatilin daima başlangıç noktası olmuştur. Bu rehber sayesinde ilk olarak nerden başlayacağınız konusunda kafa karışıklığına son bulacaksınız.


Konaklama tatil planı yaparken daima öncelik verilen bir konudur. En uygun fiyatlı oteller ve hostellerden diğer tüm konaklama imkanlarını kolayca alternatif planlara dönüştürebilirsiniz.


Dünyaca ünlü markaların mağazalarından tutun da bit pazarlarına kadar doya sıya alışveriş yapabileceğiniz, sevdiklerinize hediyeler alabileceğiniz en iyi noktalar bir tık ötenizde.


Tatile gidilir de eğlenmeden dönülmez. Eğlencenin doruklarına çıkacağınız şehirlerin en iyi gece hayatı mekanları ve dünya çapında ünlü festivalleri sizi bekliyor.


Seyahat ettiğiniz ülkenin iklimi ve oluşabilecek olumsuz hava şartlarını önceden araştırmalısınız. Aksi takdirde tüm tatiliniz tam bir kaosa dönüşebilir. Hava şartları ve hangi tarihlerde gidileceği gibi konular hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Tatiliniz boyunca size eşlik edecek olan bu şehir rehberi sayesinde hiçbir detayı atlamadan rahat ve keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Ayrıca yurt içi ve yurt dışı dünyanın her yerinden şehirlere tek tıkla ulaşabilirsiniz. Hiç sorunsuz rahat bir tatil nasıl yaparım diyorsanız çok uzakta aramanıza gerek yok. Gideceğiniz şehri seçin, tüm detaylarını kontrol edin ve size sadece Hepfly.com üzerinden en uygun uçak bileti almak kalsın. Şimdiden iyi tatiller dileriz.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X