PNR Sorgulama

ARA
Passenger Name Record, kısaca PNR genellikle rezervasyon numarası olarak bilinmektedir. Yolcu ismi kaydı anlamına gelen PNR, internet ortamından satın alınan uçak biletilerinin mesaj ya da eposta gibi kanallarla yolcuya iletilen uçuş kodudur. PNR bilgisini uçağınızın kalkacağı havalimanında işlem yapmak için kullanırsınız. İnternetten uçak bileti satın aldığınızda direkt olarak uçuş kapısı alanına geçemezsiniz. İlgili görevliye PNR bilgilerinizin olduğu kare kod ya da düzenlenen dökümanı göstermek zorundasınız. PNR bilgisi ile check-in işlemi yapmanız halinde sorunsuz bir şekilde uçuş gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet ortamından bilet aldıktan sonra size iletilen PNR numarasını check-in işlemi sırasında görevliyle paylaşabilir, kiosk ekranlarından kendiniz bilgilerinizi girerek döküman çıkartabilirsiniz. Dilerseniz online check-in işlemi de yaparak size mesaj ya da eposta kanalıyla iletilecek olan kare kod bilgisini boarding işlemi sırasında görevliye gösterek uçağınızın kalkacağı kapıya ilerleyebilirsiniz.

PNR numaranızı sorgulama ekranına girerek Ad Soyad ve bilgilerinizle satın aldığınız uçak biletinin detaylarını da görüntüleyebilirsiniz. İyi uçuşlar dileriz.
Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X