Dünya Parmağının Ucunda!

Pegasus Uçak Bileti

Pegasus Airlines Kampanyalar (Kampanya ve Fırsatlar)

Sona Erdi
Pegasus’tan Brüksel ve Kopenhag İndirimi

Pegasus’tan Brüksel ve Kopenhag İndirimi

30 yurt içi 59 yurt dışı toplamda 89 noktaya uçan Pegasus Hava Yollarından Brüksel ve Kopenhag uçuşları için özel indirim.

Devamı >
Sona Erdi
Pegasus yurtiçi yurtdışı yeni yıl uçak bileti kampanyası

Yeni Yıla Pegasus Ayrıcalığı İle Girin

Yeni yılda Pegasus'un avantajlı fiyatlarıyla uçun. Kampanyalı fiyatlar hakkında daha fazla bilgi almak için sayfamızı ziyaret edin.

Devamı >
Sona Erdi
Pegasus yurtdışı uçak bileti kampanyası

Pegasus'tan Kış Kampanyası

Roma’dan Paris’e, Viyana’dan Moskova’ya 34.99 $'dan başlayan fiyatlar... Pegasus’un kış kampanyasını kaçırmayın.

Devamı >
Sona Erdi
Pegasus kış uçak bileti kampanyası

Pegasus ile Kışa Hazır Olun

Pegasus Havayolları kış fırsatları ile yurt içinde 29,99 TL’den, Yurt dışında 35,99 €’dan başlayan fiyatlarla keşfetmeye hazır olun

Devamı >
Sona Erdi
Pegasus yurtiçi kıbrıs uçak bileti kampanyası

Yeni Bir Yurtiçi ve Kıbrıs Fırsatı

Yurt içi ve Kıbrıs uçuşlarında Pegasus'tan 39.99 TL'den başlayan indirimli fiyatlar sizleri bekliyor.

Devamı >
Tüm Kampanyalar

1990 Yılında kurulan İstanbul merkezli bir havayolu firmasıdır. Firmanın kendisine politika edindiği düşük maliyetli havayolu ile seyahat etme imkanını kısa ve orta menzilli seferlerde en uygun ulaşım şekline dönüştürerek günümüze kadar büyürerek gelmiş olmasını sağlamıştır. Filosunda 70’in üzerinde bulunan uçakları ve 100’ün üzerinde farkı uçuş noktasıyla Türkiye’nin en iyi havayolu firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Günümüzde Avrupa, Asya, Orta Doğu, Rusya ve Kuzey Afrika ülkelerinde farklı noktalara uçuşlarıyla misafirlerine en uygun fiyatı sunmaktadır.

 

En uygun fiyat politikasının yanı sıra 20 yılın üzerinde bulunan tecrübe ve deneyimli kadrosuyla kaliteli hizmeti kendilerine ilke edinmiş olan firma, gelişen teknolojiye de ayak uydurmaktadır. Firmanın bir diğer özelliği de zamanında kalkış performansıyla Türkiye’nin bir numarası olmayı hedeflemesidir. Her ay paylaşılan bu bilgiyle mümkün olan en düşük gecikmeyle rötarsız uçuşlar amaçlamaktadır.

 

Sunduğu uçak bileti kampanyaları ile Pegasus(Flypgs) yıl içerisinde sürekli olarak avantajlı uçak bileti fiyatları sunmaktadır. Hepfly uçak bileti sorgulama sayfamız üzerinden Pegasus bilet sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Pegasus check in işlemleri için flypgs.com adresi üzerinden online olarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

 

Pegasus(Flypgs), Pegasus Plus programı ile müşterilerine avantajlı ve daha sonra alacakları tüm biletler için bir program sunuyor. Pegasus Plus programı sayesinde aldığınız her Pegasus uçak biletinden puan kazanabilir ve bu puanları hem yemek, hem de diğer tüm hizmetler için indirim olarak kullanabilirsiniz. 
 

Pegasus’un size sağladığı kolaylıklar sadece havayolu taşımacılığında değil otel ve araç kiralama gibi birçok fırsatı da sunmasıyla tercihiniz olabilir. Ayrıca firma kolay vize seçeneğiyle sizin için tüm vize işlemlerinizi yapmaktadır. 

 

Pegasus filosunda bulunan 70 üzerinde uçak modelleri aşağıdaki gibidir.

  • Boeing B737-800 modeli 52 adet
  • Airbus A320-214 modeli 5 adet
  • Boeing B737-400 modeli 1 adet

 

Bagaj Hakkı: Firma iç hatlarda size maksimum 15 kg kadar bagaj hakkı tnaımaktadır. Kabin ya da kargo bölümünde bu hakkınızı kullanabilirsiniz. El bagajınızın yanı sıra ek bagaj hakkı da satın alabilirsiniz. Kabin bagajına her türlü silah, yaralayıcı madde, keskin ve sivri alet, yanıcı, patlayıcı kimyasal ve maddeler alınmasına müsade edilmemektedir. Ayrıca kişisel kullanımlarınız için yanınızda taşıdığınız sıvı maddeler de kurallara uygun olmadığı takdirde alınmamaktadır. Eğer kişisel kullanımınız için geçerli ilaç ve muadili herhangi bir ürün kullanıyorsanız gerekli belgeleri ve orjinal ambalajının da yanınızda olması kaydıyla uçakta taşıyabilirsiniz.

 

Bebek ve Çocuk Yolcular: 0 ve 24 ay arası çocuklar bebek yolcu statüsünde seyahat edebilirler. Doğumundan sonra 48 saat içinde bir bebek doktor raporu olsa dahi uçağa kabul edilmemektedir. 3 ve 7 yaş arasında bulunan çocuk yolcular tek başına seyahat edemezler. Yanlarında en az 18 yaşında bir refakatçi olmak zorundadır. 7 - 13 yaş arasında bulunan yolcularımız refakatsiz seyahat edebilirler fakat ebeveyn izni olması gerekmektedir. Çocuk yolcular için indirim yapılmaktadır. 

 

Özel Yolcular: Hareket kabiliyeti kısıtlı olan yolcular için uygun koşullar firma tarafından hazırlanmaktadır. İhtiyacınız olduğu durumlarda tekerlekli sandalye talebinde bulunabilirsiniz. Biletinizi alırken çağrı merkezini arayarak bu durumu bildirmeniz yeterlidir. İşitme ve görme engeli olan yolcular refakatçi olmadna kabul edilebilirler. Görme engeli olan yolcular yanlarında eğer refakatçi köpekleri varsa hayvanı için herhangi bir ücret ödemeden uçakta yanlarına alabilirler. Sadece bu durumu rezervasyon sırasında belirtmeniz yeterlidir. 

 

 

Hamile Yolcular: Tek bir bebeğe hamile olan yolcular eğer 36 haftayı doldurmamışlarsa seyahat edebilirler. Bunun dışında eğer birden fazla bebeğe hamileyse 32 haftadan sonra uçağa kabul edilmemektedirler. Özel durumlarda doktor raporu ile seyahat engeli olmadığına dair belge talep edilebilir. Çağrı merkeziyle görüşerek durumu öğrenebilirsiniz.

 

Evcil Hayvanlar: Firma sadece kedi, köpek ve kuşların taşınmasına müsade etmektedir. Tehlike arz eden köpek türleri uçağa kabul edilmemektedir. Belirli bir kilonun ve ölçünün üzerinde olan hayvanlar kabine kabul edilmemektedir. Kargo bölümünde taşınacak hayvanlar için veterinerinizden aldığınız uyku ilacını kullanmanız hayvanın huzursuzlanmaması için önerilmektedir. Aynı kafes içinde 8 kg toplam ağırlığı olan maksimum iki hayvan taşıyabilirsiniz. Hamile hayvanlar ve üç ayı doldurmamış hayvanlar uçuşlara kabul edilmemektedir. 

 

İkramlar: Firmanın tarifeli uçuşlarının tümünde ikramlar ücrete tabiidir. Dilerseniz 24 saat öncesine kadar herhangi bir menü sipariş edebilirsiniz. Ayrıca indirimli ücret tarifesinden faydalanabilirsiniz. 

 

Pegasus(Flypgs) ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara, iletişim bilgilerine ve bilgiye çağrı merkezini arayarak ya da web sitesi üzerinden sağlayabilirsiniz. İyi uçuşlar dileriz.

 

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X