Dünya Parmağının Ucunda!

Onur Air Uçak Bileti

 • İstanbul (IST) - Antalya (AYT)
  19.4.2017
  63 TL
  Satın Al
 • Antalya (AYT) - İstanbul (IST)
  27.4.2017
  63 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - İzmir (ADB)
  19.4.2017
  63 TL
  Satın Al
 • Bodrum (BJV) - İstanbul (IST)
  7.4.2017
  63 TL
  Satın Al
 • İzmir (ADB) - İstanbul (IST)
  18.4.2017
  63 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - Kayseri (ASR)
  30.3.2017
  63 TL
  Satın Al
 • Kayseri (ASR) - İstanbul (IST)
  9.4.2017
  64 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - Bodrum (BJV)
  9.4.2017
  83 TL
  Satın Al
 • Trabzon (TZX) - İstanbul (IST)
  11.4.2017
  84 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - Gaziantep (GZT)
  13.5.2017
  93 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - Samsun (SZF)
  30.3.2017
  103 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - Trabzon (TZX)
  11.4.2017
  103 TL
  Satın Al

Onur Air Kampanyalar (Kampanya ve Fırsatlar)

Sona Erdi
ikinci bilet yarı fiyatına

İkinci Bilet Yarı Fiyatına

Onur Air Havayollarından 30 Nisan’a kadar alacağın yurtdışı biletinin ikincisi %50 indirimli.

Devamı >
Sona Erdi
Onur Air’den Her Şey Dahil 39 Kampanyası

Onur Air’den Her Şey Dahil 39 Kampanyası

Onur Air, 2016 yılı boyunca yurt içine her şey dahil 39 TL, yurt dışına her şey dahil 39 Dolar’dan uçacak.

Devamı >
Sona Erdi
Onur Air ile Münih 55 Dolar!

Onur Air ile Münih 55 Dolar!

Türk hava taşımacılığı pazarının gelişmesinde çok önemli bir rol oynayan Onur Air Almanya’daki 5. uçuş noktası olan Münih'e uçuyor.

Devamı >
Sona Erdi
Baharda Onur Air kampanyası

Baharda Onur Air Fırsatlarıyla Uçun!

Dilediğiniz yurt dışına her şey dahil 49 Dolardan, yurt içine her şey dahil 49 Liradan başlayan fiyatlarla uçma fırsatını yakalayın.

Devamı >
Sona Erdi
onur air kurban bayramı kampanyası logo

Bayramda Polis ve Askere Yüzde 50 İndirim

Onur Air’den polis ve askerler ile eş ve çocuklarına Kurban Bayramı’nda yüzde 50 indirimli uçma imkânı…

Devamı >
Tüm Kampanyalar

Türkiye'nin en eski özel havayol firmalarından olan Onur Air 1992 yılında kuruldu. Türkiye'de uçak bakımlarını kendi hangarında gerçekleştiren tek özel havayolu firmasıdır. Merkezi İstanbul Atatürk Havalimanı'nda bulunmaktadır. Yaklaşık 30 uçağıyla birlikte 119 farklı noktaya tarifeli ve tarifesiz uçuş gerçekleştirmektedir. Türkiye ve Batı Avrupa'nın birçok ülkesine seferler düzenlemektedir. Onur Air uçuşlarında sıcak, soğuk, alkollü, alkolsüz içecekler, tatlı veya tuzlu atıştırmalıklar veya sandviçler ücretli olarak sunulmaktadır. 

 

Bagaj Hakkı: Uçus esnasında yanınıza almak istediğiniz el bagajlarınız 8 kg’yi aşmamalı ve maksimum 25x45x56 cm boyutlarında olmalıdır. Eğer yanınızda daha büyük boyutlarda bir bagaj taşımak isterseniz, ekstra koltuk satın almanız gerekir.  El bagajlaında sıvı madde taşımak belirli kurallar dahilinde mümkündür. Taşımak istediğiniz sıvı maddeleri (macun, jel, maskara, krem, sprey, losyon, reçel, bal, pekmez gibi maddelerin tümünü kapsar) 1 litrelik, yaklaşık 20x20cm boyutlarındaki şeffaf kilitli poşet içerisinde taşıyabilirsiniz. Poşetin içine koyacağınız ürünlerin her biri en fazla 100 ml olmalıdır.

 

Bebek Yolcu: Doğumundan en az 48 saat geçmiş ve 3. yaş gününü henüz kutlamamış yolcular bebek yolcu statüsünde seyahat eder. İlk 48 saatten sonra ve 7 güne kadar, uçmasına bir sakınca bulunmadığını gösteren doktor raporuyla bebek yolcuların uçakla seyahat etmesine izin verilir. Bebek yolcuların yanında mutlaka bir refakatçi bulunmalıdır. Lefkoşa uçuşlarında refakatçisi ebeveyni dışında biriyse, anne ve babasının ayrı ayrı noter onaylı muvafakatnamesinin ibraz edilmesi gerekmektedir. Eğer yanında anne ya da babası varsa, diğer ebeveyninin noter onaylı bu izin belgesini sunması gerekir.

 

Çocuk Yolcu: 3. yaş gününü kutlamış ancak 13 yaşından henüz gün almamış olan yolcular çocuk yolcu statüsündedir. 7 yaşından gün almamış çocuk yolcuların tek başına seyahat etmesine izin verilmez. Yanında mutlaka bir refakatçi bulunmalıdır. 7 yaşını doldurmuş 13 yaşından gün almamış çocuklar yalnız seyahat edebilirler ancak ebeveynleri ya da kanuni temsilcileri tarafından UM Yolcu (Refakatsiz Çocuk Yolcu) formu doldurulması gerekir. Refakatsiz Çocuk Yolcu, kalkış havalimanından teslim alınıp, iniş havalimanında ebeveynine ya da ebeveyni tarafından yetkilendirilmiş kişiye imza karşılığı teslim edilene kadar yer hizmeti personeli ve uçuş ekibinin sorumluluğu altındadır. Refakatsiz çocuk yolcu, yolculuğunun hiçbir anında yalnız bırakılmaz.

 

Hamile Yolcu: Tekil gebeliklerde, hamile yolcular hamileliklerinin 35. haftası ve sonrasında, çoğul gebeliklerde ise 32. hafta ve sonrasında, doktor raporu sunsalar dahi, uçakla seyahat edemezler. Doktorlarından aldıkları “uçakla seyahate etmesinde bir sakınca yoktur” ibaresinin yer aldığı raporlarla hamile yolcular, tekil gebeliklerde 28-35. hafta arası, çoğul gebeliklerde 28-32. hafta arası uçakla seyahat edebilir.

 

Hasta Yolcu: Bulaşıcı hastalığa sahip yolcular uçağa kabul edilmezler.Hasta yolcuların uçakla seyahati ancak doktorlarından veya havalimanı dokturundan aldıkları, 10 günden daha eski tarihli olmayan, “uçakla seyahat etmesinde bir engel yoktur” ibaresinin yer aldığı doktor rapouyla mümkündür. Hasta yolcular uçuş esnasında bakıma ihtiyaç duyuyorsa, yanlarında refakatçileri olmadan uçağa kabul edilmezler.Acil durumlarda uçuş ekibinin yönlendirmelerini tek başına yerine getiremeyecek durumdaki yolcuların yanlarında refakatçileri olmadan uçmasına izin verilmez.Görme engelli yolcular, yanlarında eğitimli ve sertifikalı rehber köpekleriyle birlikte seyahat edebilirler. Köpeğin tüm sağlık belgeleri eksiksiz olmalıdır.

 

Onur Air, sadece görme engelli yolcuların eğitimli ve sertifikalı rehber köpeklerini uçak içerisine kabul eder. Bunun dışında Onur Air uçuşlarında kabine evcil hayvan alınmamaktadır. Uçak kabinine silahla girilmesine kesinlikle müsaade edilmez. Ruhsatlı silahlarınızı havalimanında silah teslim noktasına bırakabilir ve indiğiniz havalimanından teslim alabilirsiniz.

 

Faydalı Linkler;

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X