Online Check-In

Önemli Bilgi: Havayolları ancak kendi sitelerinden check-in yaptırmaya izin vermektedir. Bu form size check-in işlemi doğru şekilde ilerletmenizi sağlamaktadır.

Sitemizden veya diğer satış kanallarından aldığınız biletler için tüm bilgileri doğru doldurmanız durumunda istediğiniz gibi havayolların sitesinden check-in işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Check-in işlemi için önemli detaylar;
  • Online Check-in işlemi havayoluna göre uçuşa 24 veya 48 saat saat kalaya kadar yapılabilmektedir.
  • Online Check-in işleminde koltuk garantisi yoktur. Havayolu rastgele size koltuk sağlamaktadır. Ekstra ücret ile istenilen koltuk sağlanabilir.
  • Online Check-in işlemi yapmayarak havayolu bankosunda rica ile istediğiniz bir koltuk var ise alabilirsiniz.
  • Online Check-in işlemi bagajınız yok ise süre avantajı sağlamaktadır onun haricinde eğer bagajınız varsa yerinde check-in yapmanızı öneririz.
Herhangi bir sorunda bizim ile direkt iletişimde olabilirsiniz.
Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X