Dünya Parmağının Ucunda!

Öger Türk Tur Uçak Biletleri

Öger Türk Tur Kampanyalar (Kampanya ve Fırsatlar)

Sona Erdi
Thy ekim ayında 70 TL

Thy ile Tüm türkiye Ekim ve Ocak arası 70 TL

Türk Havayolları (THY) 23 Nisan 2017 tarihine kadar alınan 1 Ekim 2017 - 18 Ocak 2018 tüm yurtiçi biletlerini 70 TL den satışa çıkarmıştır.

Devamı >
Sona Erdi
Türk Hava Yolları Bahar Fırsatı

Türk Hava Yolları'ndan Bahar Fırsatı

Türk Hava Yolları ile baharda uygun fiyatla yurtiçi tüm Türkiye'ye en uygun fiyatla uçun.

Devamı >
Sona Erdi
Türk Hava Yolları Kampanya

THY'den Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna Fırsatları

Türk Hava Yolları'ndan harika fırsatlar devam ediyor. Yazı kışı ayrı güzel olan bu şehirleri görmek ister misiniz? Kendinize ve ailenize harika bir sömestır tatili h

Devamı >
Sona Erdi
THY Sabiha Gökçen Dalaman Bodrum Uçak Bileti Kampanya

İstanbul – Muğla (Bodrum, Dalaman) Uçuşları 69 TL

Yazın en gözde beldesi Bodrum'a THY kalitesiyle sadece 69 TL'den başlayan fiyatlarla uçmak için Ucakbileti.com'daki seferlere bakın, biletinizi alın.

Devamı >
Sona Erdi
THY İstanbul Bingöl uçak bileti

Türk Hava Yolları | Bingöl - İstanbul Frekanslarını 7 Yaptı

Türk Hava Yolları Bingöl - İstanbul uçuşlarını haftada 7 güne çıkardı. Bingöl'ü dünyaya bağlayan bu fırsattan yararlanmak için tıklayın.

Devamı >
Tüm Kampanyalar

Öger Türk Tur Hakkında

1969 yılında kurulan Öger Türk Tur, Almanya’nın tüm havalimanlarından Türkiye’deki 17 havalimanına karşılıklı uçuşlar düzenlemektedir. Türkiye’de ilk kez Charter uçuş gerçekleştiren firmadır. Air Berlin, SunExpress, Germania, Turkuaz Hava Yolları, Free Bird ve XL Airways ile ortak uçuşlar yapan firma, haftada 350 sefer gerçekleştirmektedir.

Öger Türk Bagaj Hakkı

Kabin Bagajı

Öger Türk, uçuş esnasında yanınıza alabileceğiniz kabin bagajları için 5 kg limiti koymuştur. 5 kg’den daha ağır bagajlarınızın kabine alınmasına izin verilmez. Kabin bagajının maksimum boyutu da 56x45x25 cm’den fazla olmamalıdır.

Kabin Bagajında Sıvı Kısıtlamaları

 • Yolcuların kabinde taşıyacağı sıvı maddelere bazı sınırlamalar getirilmiştir.
 • Sıvı madde kapsamına, macun, jel, sprey, losyon ve tam katı halde bulunmayan tüm maddeler girer.
 • Yanınıza almak istediğiniz sıvı maddelerin her biri en fazla 100 ml’lik kaplar içinde taşınmalı ve bu kapların toplam ağırlığı 1 litreden fazla olmamalıdır.
 • Kapların içinde ne kadar miktarda sıvı madde kalmış olduğu dikkate alınmaz. 1 litre hesabı yapılırken kapların toplam hacmine bakılır.
 • Sıvı maddelerin tamamı açılıp kapanabilen, sızdırmaz, şeffaf, kilitli poşet içinde taşınmalıdır.
 • Bebek maması ve ilaç gibi maddeler kendi orijinal pakedi içerisinde olursa taşınmasına müsaade edilir.
 • Duty-free mağazalarından yapılan alışverişler, özel, kilitli, şeffaf poşetler içinde ve üzerinde faturası olacak şekilde teslim edilir. Eğer bağlantılı uçuşlarınız varsa bu poşetleri uçuş boyunca kesinlikle açmamanız gerekmektedir.

Kayıtlı Bagaj

Öger Türk yolcularına yurt dışı uçuşlarda 30 kg’ye kadar ücretsiz bagaj hakkı tanır. Uçağın alt bagaj bölümüne bırakacağınız bagajlarınızda değerli eşya, kırılacak malzeme veya elektronik alet taşımamanız önerilir. Herhangi bir hasar durumunda tüm sorumluluk yolcuya aittir.

Eğer belirtilen limitlerden daha fazla bagaj taşımak istiyorsanız veya spor aletlerinizi de beraberinizde getirmek istiyorsanız, ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Fazla bagaj ücretleri check-in esnasında ödenir.

Öger Türk Uçuşlarıyla İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Öger Türk uçuşlarında yapılan ikramlar ücretsiz midir?

Öger Türk uçuşları sırasında uçak içinde yapılan her türlü yiyecek-içecek servisi ücretlidir.

Öger Türk uçuşlarında transfer hizmetleri bulunur mu?

Öger Türk’ün havalimanı transfer hizmeti bulunmamaktadır.

Uçuş saatinden kaç saat önce alana gelmek gerekir?

Yurt dışı uçuşlarında gerekli güvenlik kontrollerinin zamanında yerine getirilebilmesi için uçuş saatinden en az 2 saat önce mutlaka alanda olmak gerekir.

Bagajda hangi maddelerin taşınması yasaktır?

 • Sıkıştırılmış gazlar
 • Yanıcı ve parlayıcı maddeler
 • Havai fişek
 • Cephane
 • Her türlü silah
 • İşaret fişekleri
 • Kimyasal ve zehirli maddeler
 • Sivri ve keskin uçlu aletler
 • Radyoaktif maddeler.

Öger Türk uçuş saatinde veya gününde bir değişiklik olursa bana haber verilir mi?

Uçuşlarla ilgili hava yolu kaynaklı herhangi bir aksaklık söz konusu olduğunda, bilet satın alma işlemleri sırasında vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinden tarafınıza ulaşılarak gerekli bilgilendirmeler yapılacak, mümkün olan diğer alternatifler sunulacaktır.

Hamile yolcular uçakla seyahat edebilir mi?

Hamileliklerinin 29. haftasına kadar hamile yolcular herhangi bir doktor raporu ibraz etmeden uçak seyahati yapabilir. Ancak 29-34. haftalar arasındaysa, doktorundan aldığı, uçmasında bir sakınca bulunmadığını belgeleyen sağlık raporunu göstermesi gerekmektedir. 35. haftadan sonra ise hiçbir hamile yolcu uçağa kabul edilmez. Bu süre, birden fazla bebeğe olan hamileliklerde 32 haftadır. Öger Türk uçuşları diğer hava yollarıyla ortaklaşa yapıldığından, her ihtimale karşı hamile yolcuların doktor raporlarını hazır bulundurmalarını öneririz.

Öger Türk uçuşumda evcil hayvanımı da taşıyabilir miyim?

Önceden rezervasyon yapılması şartıyla her yolcu sadece bir evcil hayvan taşıma hakkına sahiptir. Evcil hayvan 35x45x25 cm ölçülerinde su geçirmez ve güvenli bir taşıma kabında taşınacak şekilde yolcu tarafından hazırlanmalıdır. Kafesle birlikte evcil hayvanınızın ağırlığı 5 kg’den fazla olamaz. Hayvanın tüm gerekli seyahat belgeleri yolcu tarafından hazırlanmalıdır. Yine de, bazı hava yolu şirketleri evcil hayvan taşınmasına izin vermediği için, diğer hava yollarıyla ortak yapılan Öger Türk uçuşlarıyla ilgili gerekli prosedürleri önceden öğrenmeniz gerekmektedir.

Öger Türk uçuşlarında serbest bagaj hakkı ne kadardır?

Öger Türk uçuşları diğer hava yollarıyla ortak uçuş gerçekleştirdiği için, bu limit farklılık gösterebilir. Yurt dışı uçuşlarında 30 kg’ye kadar bagaj limit hakkı bulunur. Sizin uçuşunuz için uygulanan kesin limiti aşağıdaki numaralardan Öger Türk bürolarıyla iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.

Türkiye Çağrı Merkezi: 0 (212) 315 17 00
Almanya Çağrı Merkezi: +49 (211) 301380

Öger Türk filosunda hangi tip uçaklar bulunur?

Öger Türk birçok farklı hava yolunun uçaklarıyla hizmet sunmaktadır. Bu nedenle uçuşunuzdan önce aşağıdaki numaralardan Öger Türk uçuş operasyon bölümüyle iletişime geçerek uçuşunuzun hangi tip uçakla yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Almanya: +49 40 32 00 14 44
Türkiye: +90 212 315 17 30/31

 

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X