Dünya Parmağının Ucunda!

Ucuz Merzifon Uçak Bileti Sorgulama

 

Merzifon uçak bileti fiyatlarını karşılaştırmak, sizin için en uygun Merzifon uçak biletini zaman kaybetmeden, en güvenli şekilde satın almak için Hepfly.com en doğru adres. Hemen Merzifon seyahatiniz için uçuş tarihlerinizi girin, en ucuz Merzifon uçak biletini anında satın alın.
Amasya’nın en önemli ilçelerinden biri olan Merzifon’da 14. yüzyıldan kalma Çifte Hamam, Bedesten, Taşhan görülmeye değer yerler arasındadır.

Amasya uçuşları ve Merzifon uçuşları için Merzifon Havalimanı kullanılmaktadır. Amasya şehir merkezine 47, Merzifon’a ise 5 km uzaklıkta bulunan Merzifon Havalimanı’na sadece İstanbul kalkışlı Merzifon uçuşları yapılmaktadır.

 

Merzifon’a Ne Zaman Gitmeli

Havayolu şirketlerinin son üç yıllık verilerine göre uçakla seyahat etmek için en hesaplı ay mayıs ayı. Yurtiçi uçuşlarda seyahat tarihinden 21 gün önce bilet alarak hesaplı uçmanın avantajını siz de yakalayabilirsiniz.

Merzifon’un Yöresel Lezzetleri

İstanbul Yolu üzerindeki Kavurmacı’nın kavurması, Dönertaş Mevkii’ndeki Rumi Usta’nın paça çorbası ve keşkeki dillere destan…

Merzifon’da Görülmesi Gereken Yerler

  • Paşa Hamamı, Bedesten, Taşhan, Çifte Hamam.
  • Abide Hatun Camii, Kara Mustafa Paşa Camii.
  • Çelebi Mehmet Medresesi, Saat Kulesi, Eşek Anıtı.

Merzifon’da Alışveriş Önerileri

Haşhaşlı çörek ve kuşburnu marmelatı almadan Merzifon’dan dönmeyin.Güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle…
İyi uçuşlar!

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X