Dünya Parmağının Ucunda!

Lufthansa Airlines Uçak Bileti

Lufthansa Airlines

1954 yılında kurulan Lufthansa Airlines Avrupa'nın en büyük dünyanın ise 2. en büyük havayolu şirketidir. Lufthansa Airlines’in yarısı özel yatırım yarısı kamusal yatırımdan oluşmaktadır. Almanya'nın en önemli markalarından biri ve ulusal havayolu firmasıdır.

Lufthansa Airlines bünyesinde yaklaşık 100 ayrı ülkede 200 çeşit uçuş ağı ve diğer ortaklaşa çalıştığı havayolları ile de dünya üzerinde yaklaşık 410 noktaya hizmet sağlamaktadır. 2008 yılında dünyanın en iyi hava yolu seçilen Lufthansa Airlines filosunu Avrupa'nın en büyüğü olan Frankfurt Havalimanında konuşlandırmaktadır.

Bagaj Hakkı

Lufthansa Airlines’te Bagaj hakkınız uçuş sınıflarına göre ayrılmaktadır. Ekonomi Class 23 kg 1 adet, Business Class 32 kg 2 adet ağırlığında 2 adet bagaj, First Class 32 kg 3 adet bagaj hakkınız bulunmaktadır. Ekonomi sınıfı yolcular ek bagaj için adet başına 50 Euro ödemektedirler. Uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızın ağırlığı max. 8 kg ve boyutları 55x40x23 cm olması gerekmektedir. El bagajınızın yanında el çantası yada laptop gibi eşyalara izin verilmekle birlikte bu çantaların da maksimum ölçüleri 40x30x10 cm olmalıdır.

 

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X