Dünya Parmağının Ucunda!

Kütahya Şehri Hakkında Kısa bilgiler

Çinicilik ve porseleniyle ünlü ilimiz Kütahya’da mutlaka görmeniz gereken yerler arasında Kütahya Kalesi, Kütahya Çini Müzesi, Domaniç Ormanları ve Domaniç Ormanları’nı sayabiliriz. Sevdikleriniz ve kendiniz için çini veya porselen ürünler almayı da unutmayın. Kütahya uçuşlarının yapıldığı, Türkiye’nin en büyük 4. havalimanı olan Zafer Havalimanı, Kütahya’ya 45 km mesafededir. Kütahya Zafer Havalimanı’na nasıl ulaşabileceğinizle ilgili detaylı bilgiyi sayfamızda bulabilirsiniz.

Kütahya Yıllık Sıcaklık Ortalamaları

Kütahya Yıllık Sıcaklık Ortalamaları

Kütahya’ya Ne Zaman Gitmeli

En ucuz uçak biletini bulmak için yapılan araştırmalara göre; yurtiçi uçuşlarda son 21 gün kala fiyatlar yükselmeye başlıyor. Son 15 gün kala ise iki katına kadar çıkabiliyor.

 

Kütahya’nın Yöresel Lezzetleri

Cimcik, dolamber böreği, gökçümen hamursuzu, ıspanaklı şibit, kötdür tatlısı, küp eti, namaz lokması, peluze, sıkıcık çorbası, tosunum.

 

Kütahya’da Görülmesi Gereken Yerler

Aizanoi Antik Kenti, 1000 yıllık kestane ağacı, Kütahya Kalesi, Kütahya Çini Müzesi, Domaniç Ormanları ve Domaniç Ormanları, İkizci Yaylası,

 

Kütahya’da Alışveriş Önerileri

Çini, haşhaşlı pide, leblebi, porselen, Simav göl fasulyesi.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X