Hepfly.com Hakkında

Hepfly.com ailesi olarak, uçak bileti satın alırken yaşanan tüm zorlukları gidermek, bu işlemi standartların dışına çıkarmak ve alanında lider olmak amacı ile yola çıktık. Ayrıntılı ve zaman gerektiren bir işlem olan uçak bileti satın almayı, kolay, hızlı ve güvenilir bir hale getirdik.

Uçak biletinizi, online olarak veya 7\24 hizmet veren çağrı merkezimiz aracılığıyla, kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

“Koşulsuz müşteri mutluluğunu” ilke edinen Hepfly.com’dan online olarak biletinizi, sadece 2 adımda alabilirsiniz. Hepfly.com’un oldukça pratik olan bilet arama sorgusu paneli, istediğiniz yurt içi ve yurt dışı uçuş destinasyonlarını fiyat, tarih, saat bazında listeler. Havayolu şirketleri arasında karşılaştırma yapabilir, en ekonomik uçak biletini online alışverişte en güvenilir sistem olarak kabul edilen 3D Secure güvencesiyle alabilirsiniz. Böylelikle hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz hem de bütçeniz için en uygun uçak biletine sahip olursunuz. Ayrıca, taksitle ödeme kolaylığınından da yararlanabilirsiniz.

Destinasyonlarla ilgili kampanyalardan, seyahat dünyasındaki yeniliklerden haberdar olmak istiyorsanız e-bültenimize üye olabilirsiniz . Ayrıca, bizi sürekli güncellenen “Sosyal Medya” kanallarımız aracılığıyla da takip edebilirsiniz. Hepfly.com’un takipçisi olmanın ayrıcalığını, havayolu dünyasının nabzını tutarak yaşarsınız.

Yolculuğunuz dünyanın hangi noktasına olursa olsun,

bundan sonra rotanız belli : Hepfly.com.

İyi uçuşlar…

Misyonumuz

“Koşulsuz müşteri mutluluğu” felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde amaçladığımız noktaya ulaşılması, attığımız her adımda “mükemmeliyetçiliğin” izlerini sürmek ve ulaştığımız noktaları, mükemmellikte yeni arayışların başlangıcı kabul ederek, her daim organizasyonel yapılanma içerisinde, müşterilerimize verdiğimiz her hizmette; insan odaklı, sistematik ve disipline edilmiş bir anlayış sergileyerek, sürekli olarak iyileştirmeyi amaç edinmek. Bu sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin evrensel düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi sağlanırken, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesini sağlamak. “Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımın bizi, her zaman bir adım ileriye taşıyacağına” duyduğumuz inançla, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak her türlü gelişimin uygulanmasını sağlamak ve rekabet avantajı sağlayacak teknolojiyi takip etmek. Etkinliği ve verimliliği artırmak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en uygun çözümlerle karşılamak. Her geçen gün biraz daha yenilenerek, kalite odaklı hizmet anlayışımızı sürdürmek. Ekip çalışması ruhumuz ve insan odaklı yaklaşımız ile müşterilerimize, hızlı, eksiksiz ve güvenilir bir hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Profesyonel hizmet anlayışımız, örgütsel verimliliğimiz, girişimci ruhumuz ve sürekli gelişime açık dinamizmimizle, topluma kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak, toplumun her kesimine, müşteri odaklı entegre iletişim çözümleri sağlayarak her zaman müşterilerimize hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmetler sunarak, sektörde lider bir kurum halini almak.

Kalite Politikamız

Küreselleşen dünyanın sunduğu teknolojik donanımın ışığında, müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini en doğru şekilde anlayarak, eğitimli, uzman, yenilikçi bir takım ruhu anlayışı ile onlara en doğru iletişim kanalı sayesinde en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, müşteri odaklı hizmet anlayışını, toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve toplumsal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında etkin verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan öncü bir kuruluş olmak.

Temel Değerlerimiz

 • Dürüstlük
 • Müşteri Memnuniyeti
 • Takım Ruhu
 • Yenilikçi Olmak
 • Profesyonellik
 • Özgürlükçü
 • İnovasyon
 • Gizlilik
 • Katılımcı
 • İnsan Odaklı Yaklaşım
 • Mükemmelliyetçilik
 • Çağdaş bilgi ve teknolojiye öncelik vermek
 • Araştırmacı olmak
 • Yaratıcı değişimi desteklemek ve sürekli kılmak
 • Kaliteyi en üst düzeyde tutmak
 • Etkin Verimlilik
 • Etik Değerlere Bağlılık

Neden Hepfly.com?

 • Yurtiçi ve yurtdışı tüm havayolu şirketleri bir arada.
 • Sadece 2 adımda biletiniz cebinizde.
 • 7 \ 24 aktif çağrı merkezi.
 • Bütün havayolu şirketlerinin kampanyalarından anında haberdar olma avantajı.
 • Satın alma işlemleri, 3D Secure güvenlik yöntemi kullanılarak yapılır.
 • Birden çok havayolu şirketinden uçak bileti alabilme ayrıcalığı.

Hepfly.com ile bilet almak çok kolay ve güvenilir

3D Secure

Ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek kredi kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğinizi sağlamış oluyorsunuz.

Kullanıcı Dostu

Müşterilerimizin almak istediği uçak biletine daha rahat, daha kolay ve daha hızlı ulaşabilmesi ve en ekonomik uçak biletini almalarını sağlamak için ; anlaşılır ve güvenilir bilgilerle onlara zaman kazandırırız.Kullanımı oldukça kolay olan uçak seferleri sorgulama formuyla, çok hızlı bir şekilde istediğiniz bilete sahip olabilirsiniz. Web sitemizin kolay anlaşılır dili sayesinde, aradığınıza rahatça ulaşır, zaman kaybetmeden uçak bileti almanın mutluluğunu yaşarsınız.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize, en yüksek kalitede hizmet sunabilmek, müşterilerimizin, beklentilerini karşılayabilmek ve bizim için değerli olan görüş ve önerilerini alabilmek için, 7/24 destek hattımız ile bize diledikleri gün ve saatte ulaşabilmelerini sağlarız.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X