Gizlilik Koşulları

Sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin tüm hakları Hepfly.com'a aittir. Hiç bir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılmaz ve kopyalanamaz.

Hepfly.com, müşterilerinin bilgilerinin gizliliğine ve güvenliğine saygı göstermekte ve bu nedenle gerekli önlemleri almak için elinden gelen çabayı göstermektedir.
İşbu Gizlilik ve Güvenlik Şartları, Hepfly.com ile yaptığınız alışverişlerde vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliğine ve gizliliğine ilişkin politikaları ve uygulamaları içermektedir.

Kullanıcıların Hak ve Yükümlülükleri

Hepfly.com’u kullanarak, gizliliğe ilişkin yükümlülüklere ve uygulamalara sadık kalacağınızı peşinen beyan ve taahhüt etmektesiniz. Ayrıca, Hepfly.com'a sunmuş olduğunuz kişisel bilgilerinizin İşbu Gizlilik ve Güvenlik Şartları'nda belirtilen şekilde Hepfly.com, tedarikçiler ve/veya aracı kurumlar tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş bulunmaktasınız.

Gizlilik şartları, Hepfly.com’un bütün kısımlarında geçerli olacaktır.

Aşağıdaki amaçlar için, hakkınızdaki bilgilere, hesabınızın ve/veya iletişim bilgilerinizin içeriği hakkındaki bilgilere erişebilir veya bunları açıklayabiliriz:

  • Kanunlara veya Hepfly.com’a tebliğ edilen yasal işlemlere uymak.
  • Kanunlara aykırı faaliyetlere katılmak veya yardım etmek amacıyla bu hizmeti kullanmak da dâhil kullanıcı koşulları ile nihai satış sözleşmesinin olası ihlallerini araştırmak veya teyit etmek.
  • Hepfly.com’u, çalışanlarını, müşterilerini veya kamunun haklarını, mülkünü veya güvenliğini korumak.

Bilgilerin Korunumu

Aşağıdaki maddelere yönelik amaçlarla tarafımızca toplanmış olan tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır:

  • Satışınızın işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi.
  • İşlemlerinizle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve tarafınızla olan bağlantımızın devamını sağlayabilmek için bağlantı listelerinin oluşturulması.

Hepfly.com’un kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin bir araya getirilmesi ve kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması. Hepfly.com’u kullanarak site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizi Hepfly.com ve ona bağlı şirketlerin, ortak ve acentaların sağlamış olduğu diğer ürünler veya hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek ya da şu anki ürünlerimiz, hizmetlerimizin satışı ve kampanya duyurularımızı iletmek amacıyla kullanabiliriz.

Güvenlik

Alışveriş esnasında kullanılan kredi kartı bilgileriniz, Hepfly.com’dan bağımsız olarak en güvenli kredi kartı ödeme sistemi olarak kabul edilen 3D Secure ile şifrelenip bankalara ulaşır. Bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için bankalar dışında ne Hepfly.com tarafından ne de üçüncü şahıslar tarafından hiçbir sebeple görüntülenemez, saklanamaz ve depolanamaz.

Kişisel Bilgiler ve Erişim

Hepfly.com’un size etkin bir şekilde hizmet sunabilmesi için, ad, soyadı, kimlik belge numarası, adres gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan, talep edilen ürün ya da hizmetimize göre değişebilen birtakım kişisel bilgilerinizi vermeniz zorunludur.
Bu bilgiler; kimlik doğrulama ve kayıt oluşturulması, satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve bazı istatistiklerin yapılması amacı ile kullanılacaktır ve iletme esnasında şifrelenerek SSL teknolojisi ile korunacaktır.

SSL'den faydalanabilmek için, tarayıcınızın SSL'i destekliyor olması ve SSL seçeneğinizin aktif hale getirilmiş olması gerekmektedir. Veri, elimize ulaştıktan sonra da Hepfly.com olarak esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunmaktadır. Girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanmaktadır.

Değişiklik Hakları

Hepfly.com, Gizlilik ve Güvenlik Şartları'nı güncellemek suretiyle her an değiştirebileceğinden; kullanıcıların güncel şartları kontrol etmek için bu sayfayı belli aralıklarla ziyaret etmesi gerekmektedir.

İşbu Gizlilik Şartları, Kullanım Şartları ile birlikte bir bütündür, birlikte yorumlanmalıdır.

Hepfly.com’unu kullanarak gösterdiğiniz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.

Hepfly.com

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X