Dünya Parmağının Ucunda!

KLM Airlines Uçak Bileti

KLM Airlines

KLM (Hollanda Kraliyet Havayolları)
KLM Havayolları bir diğer adıyla Hollanda Kraliyet Havayolları Rotterdam şehrinde kurulmuştur. Air France ortaklığı sonrasında da Avrupa Havayolu Endüstrisi’nin önde gelen firmalarından olmayı başarmıştır. 90 farklı noktaya yolcu ve kargo taşıma hizmeti sunmaktadır. Yaklaşık 32.000 çalışanı ile birlikte proaktif, güvenli, verimli, müşteri ve hizmet odaklı çalışan firma aynı zamanda ekonomik ve sosyal gelişime de katkı sağlamak için yenilikçi çalışmalarına devam etmektedir. Air France ve KLM ortaklığı sayesinde uluslararası havayolu taşımacılığında liderliğe göz kırparken, geniş ağıyla birlikte müşterilerinin ilk tercihi olmayı hedef ediniyor. Teknolojiyide yakından takip eden firma müşterilerine çağdaş ve kaliteli bir hizmet sunuyor.

 

KLM Kabin Ekibi
Yolculuğa başlarken
• Çocuk ve Bebek Yolcular:
KLM’de çocuğunuzla seyahat etmek çok kolaydır. Rezervasyon yaparken çocuğunuzun ya da bebeğinizin sizinle birlikte yolculuk yapacağını belirtmeniz yeterlidir. Fiyatlar düşük olarak otomatik hesaplanır. Çocuğunuz iki yaşının altındaysa kucağınızda seyahat etmek zorundadır. KLM ile yapacağınız uçuşlarda çocuğunuz için özel çocuk yemekleri de bulunmaktadır. Üstelik ücretsizdir. Çocuğunuz/bebeğiniz için olası farklı bir durumda ise kendi çocuk/bebek yemeğinizi getirebilirsiniz. Ayrıca çocuğunuz uçuş boyunca Bluey maskotu ve oyunlarıyla eğlenceli bir seyahat yapacaktır. Bebek taşıma ve çocuk koltukları da yine minik yolcularımız için düşünülen imkanlar arasında bulunmaktadır.

• Tek Başına Seyahat Eden Çocuklar:
5 ila 14 yaş aralığında olan çocuklarınızı, KLM refakatsiz çocuk yolcu hizmetiyle emin ellere bırakabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanmak için yanlarında bir yetişkin olmadan seyahat eden çocuklarınıza rezarvasyon yaptırmanız gerekmektedir. 15, 16, 17 yaşında olan çocuklarınız için ise isteğinize bağlı olarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

• Hasta ve Engelli Yolcular:
KLM Havayolları anne adayları için hamileliğinin 36. Haftasında ya da üzerindeyse uçmamasını tavsiye ediyor. Komplikasyonlarınız varsa bunları belirtmeniz ve doktorunuzdan uçmak için izin almanız gerekmektedir. Havalimanında yardıma ihtiyacınız olursa ya da özel hizmet hayvanınızla seyahat etmek zorundaysanız KLM size özel yardım ve tıbbi desteği uçuşlarınızda sağlamaktadır. Diğer sağlık sorunları ve seyahat engeli ile ilgili tüm konularda önce doktorunuzla görüşerek sonrasında KLM hizmetlerine bilgi vererek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

• Evcil Hayvanlarla Seyahat;
Sizinle birlikte seyahat eden sevimli dostlarınız da KLM’de düşünülmüş. Kabinde taşımak istiyorsanız evcil hayvan seyahat çantanızın ölçüleri maksimum 46x28x24cm boyutlarında ve maksimum 8 kg ağırlığında olmalıdır. KLM’de kıtalararası uçuş yapıyorsanız şayet Business Class’ta kabine evcil hayvan getirmeniz maalesef mümkün değil. Check-in bagajı olarak evcil hayvanınızla seyahat yapacaksanız, sevimli dostumuzun tüm ölçülerini telefonla bildirip ona göre rezervasyon yaptırarak bilgi almanız gerekmektedir.

 

KLM Çocuklar

Sağlık Hizmetleri
Sağlık sorununuz varken seyahat etmek zorunda kalabilirsiniz. KLM uzman sağlık hizmetleri kadrosuyla uçuşunuz boyunca yanınızda. İhtiyaç doğması halinda aşılar, tıbbi kontroller ve ilaç hizmetleri sunmaktadır. İlk yardıma ihtiyacınız olursa KLM’nin Amsterdam Schipnol Havalimanı’nda 24 saat hizmet veren ilk yardım merkezi ve eczanesi bulunmaktadır.

 

Yemek ve Eğlence Hizmetleri
En iyi aşçılar tarafından hazırlanan ve dünya mutfağından örneklerle karşılaşabileceğiniz KLM mutfağının tadını çıkarın. Geniş bir içecek ve atıştırmalık yelpazesi KLM ile seyahatinizde sizleri bekliyor. Sabah 9’dan önceki uçuşlarınızda ve 120 dakika ile 170 dakika arasında değişen uçuşlarda sizlere lezzetli bir sandviç servis ediliyor. 170 dakikadan fazla süren avrupa ya da kıtalararası uçuşlarınızda sıcak yemek, atıştırmalık ve tatlı unlu mamüller sunan firma a la kart menüsüyle de dünya mutfağını sizlere sunuyor. Yemeğinizle birlikte gelen alkollü ve alkolsüz, sıcak ve soğuk içecek seçeneleriyle uçuş boyunca her saat size ikram ediliyor. KLM 2015 yılı sonunda Boeing 777-200 uçaklarının iç kabinini tamamen yeniledi. Önünüzde bulunan 9 inçlik HD ekranda vizyon filmleri, şarkılar, belgeseller ve daha bir çok uygulama ile keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Ayrıca çocuğunuz için eğlenceli oyunlar, özel kanallar ve sesli kitaplar da mevcut. KLM ayrıca WiFi kullanımını da siz müşterilerine birçok uçağında sunmaktadır.

 

KLM Bagaj

Bagaj Kullanım Kuralları
KLM Havayolları ile yaptığınız uçuşlarda el bagajınız için ücret ödemezsiniz. Fakat bavulunuz olması gerekenden büyük ve birkaç kilo daha ağırsa yine size özel bir kolaylık sağlanmakta. Online olarak KLM web sitesi üzerinden %20-%50 arasından değişen bagaj indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Uçaklarda kısıtlı bagaj imkanları olduğundan dolayı müzik aletleri, spor ekipmanları ve diğer özel bagajlarınız için 48 saat öncesinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Mutlu bir yuva kurucak gelin adayları, gelinliklerini bir kıyafet çantası ile paketlemişlerse kabine el bagajı dışında getirebilirler. Gelinliğiniz için rezervasyon yaptırmanız gerekmiyor. Ayrıca özel bagajınız 300cm (u-g-y) büyük veya 32 kg’den ağırsa KLM telefonla rezervasyon sisteminden onay almanız gerekmektedir.


KLM Havayolları ile kıtalararası seyahat etmek çok kolay ve keyifli. Sizde rahat, konforlu bir yurtdışı seyahati için hepfly.com ‘dan en uygun tekliflerle hemen yerinizi ayırtın. İyi uçuşlar dileriz.

 
 
 
 
 
 
 
Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X