Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Yazın Keyfi Mikanos’ta Çıkıyor

Yazın Keyfi Mikanos’ta Çıkıyor

Ege’nin Yükselen Yıldızı Mikanos’a AtlasGlobal Ayrıcalığı ile Uçun

Yaz tatilinin vazgeçilmez tercihlerinden biri olan dillere destan gece hayatı ve muhteşem plajlarıyla bir eğlence adası olarak hafızalara kazınan Mikanos’a AtlasGlobal konforuyla Uçun!

mikanos

Yunanistan Kykland Adalarına bağlı Mikanos, gerek coğrafi olarak yakınlığı gerek Türk mutfağına yakın lezzetleri gerekse sokaklarında ritmik olarak benzeyen ezgileriyle kendisine hayran bırakıyor.

Haziranda Başlıyor

Atatürk Havalimanından karşılıklı olarak başlayacak seferler haftada 6 gün olarak 15 Haziran'dan itibaren gerçekleştirilecektir.

Her Şey Dahil 244 Dolar

Beyaz badanalı evleri, çiçeklerle süslü daracık sokakları ve turkuaz deniziyle sizlere muhteşem tatil fotoğrafları sunmayı ayağınıza getiren AtlasGlobal ile Mikanos’a gidiş-dönüş EkonomiPlus biletiniz her şey dahil 244 Dolardan başlayan fiyatlarla.

AtlasGlobal’in deneyimli kadrosu ve konforuyla tercihinize göre 40 kg Ücretsiz bagaj hakkı, bagaj önceliği, 100 cm geniş aralıklı koltukları, zengin ikramları ve daha fazla Business Class ayrıcalığı ile Mikanos yolculuğunda sizleri bekliyor.

Ucakbileti.com Fırsatlarından Yararlanın

Ucakbileti.com ile AtlasGlobal Hava Yollarının kampanyalı ve uygun biletlerini sadece iki adımda kolaylıkla alabilirsiniz. Ücretsiz indirebileceğiniz App Store veya Google play uygulamaları ile biletiniz anında cebinizde.

Kullanıcı dostu ara yüzüyle biletinizi kredi kartına 9 aya varan taksit seçenekleriyle en hızlı şekilde satın alabilir, tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası ile alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Dikkat!

AtlasGlobal Hava Yolları ile uçuş sırasında Ücretsiz bagaj hakkınız Dış Hatlarda 30 kg’dır. Serbest bagaj hakkının aşıldığı durumlarda fazla kısımlar için kg başına 10 USD ekstradan ücret alınır.

Yanınızda bulundurmak istediğiniz el bagajlarınızdaki ağırlık sınırı max. 8 kg’dır. Boyutları ise max. 25 X 45 X 56 cm olmalıdır. Yanınıza daha büyük ağırlık ve boyutlarda bagaj almak istediğinizde ekstra koltuk satın almanız gerektiğini unutmayın!

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X