Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Ukrayna - Odessa'ya En Uygun Uçak Bileti Fiyatlarıyla

onurair odessa uçak bileti kampanya

Ukrayna-Odessa Onur Air ile bir harika!

9 Aralık 2003’te tarifeli seferlere ekonomik biletlerle başlayan bir havayolu olarak tüm Türkiye’yi gökyüzüyle tanıştıran Onur Air, Türk hava taşımacılığı pazarının gelişmesinde çok önemli bir rol oynamıştır.

Onur Air, Ukrayna – Odessa arası uçuşlarda uygun uçak biletleri ile siz değerli yolcularının yurtdışında da yanında.

Ukrayna – Odessa uçak biletleri uygun fiyatlarla Ucakbileti.com’da

Vasıflı ve deneyimli personeliyle, Ukrayna-Odessa arasında en ucuz uçak bileti ile konforlu bir uçuş yaşama fırsatını sunan Onur Air, Ukrayna-Odessa gibi yurtdışı destinasyonlarında da Türkiye'deki özel havayolu sektöründeki standartlarını yükseltmiştir.

Onur Air’in Ukrayna - Odessa kampanyalı ve uygun bilet fiyatlarını Ucakbileti.com üzerinden satın alabilir, aynı zamanda Ücretsiz indirebileceğiniz App Store veya Google play uygulamalarımızdan Ucuz Uçak biletleri fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ucakbileti.com, tüm dünya havayollarını en uygun fiyatları bulmak için tek ekrandan sorgulama yapan ve ucuza uçak bileti almanın en kolay yolu!

En ucuz uçak bileti fiyatı bulabildiğiniz Ucakbileti.com üzerinden ayrıca, yapılan kampanyalar ve daha düşük biletleme ücretleri sayesinde en ucuz bileti alabilmeniz mümkün!

Rezervasyon imkânı ve indirim kuponlarıyla daha hesaplı uçun. Kullanıcı dostu ara yüzüyle biletinizi kredi kartına 9 aya varan taksit seçenekleriyle en hızlı şekilde satın alabilir, tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası ile alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X