Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Ucakbileti.com İle Bahar Bir Başka Güzel

atlasglobalden kampanya

AtlasGlobal’den Ucakbileti.com’a Özel %50 İndirim!

AtlasGlobal’in Ucakbileti.com için özel hazırladığı kampanya ile tüm yurt içi uçuşları 59 TL.

Yurtiçi 59 TL

Türkiye’nin en popüler havayollarından AtlasGlobal, kaçırılmayacak fırsatlarına bir yenisini daha ekliyor. sadece Ucakbileti.com’a özel %50 indirimi ile tüm yurt içi uçuşları 59 TL’den başlayan fiyatlarla.

Kıbrıs 79 TL

Yavru Vatanı da unutmayan AtlasGlobal, Kıbrıs Ercan havalimanına olan uçuşlarını ise 79 TL’den Ucakbileti.com’a özel olarak sunuyor. Yalnızca 2 gün için satışa sunulacak biletler için sınırlı sayıda koltuk bulunmaktadır. Bu fırsatı kaçırmamak için Ucakbileti.com ile dilediğiniz yere bilet sorgulayabilir sadece iki adımda güvenli bir şekilde biletinizi alabilirsiniz.

Kampanya’ya Katılmak İçin;

• Biletleme Tarihleri: 19 – 20 Mart, Seyahat Tarihleri: 19 Mart – 30 Ekim
• Tüm yurtiçi uçuşlar İstanbul (Atatürk), İzmir, Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Trabzon olmak üzere nereden uçulduğuna bakılmaksızın tek yön 59 TL’dir.
• Kıbrıs uçuşlarının tamamı tek yön 79 TL’dir. İstanbul, Adana, İzmir, Gaziantep ve Hatay’dan yapılacak uçuşlar için geçerlidir.
• İlan edilen fiyatlar vergi dahil olup hizmet bedeli hariçtir.
• Kampanya kapsamında satın alınan biletlerde iptal ve değişiklik hakkı bulunmamaktadır.
• Çocuk indirimi bulunmamaktadır.
• Bebek yolcular için net ücret üzerinden %90 indirim uygulanır.
• Kampanya sınırlı sayıda koltuk içerdiğinden, kampanya için ayrılan koltuk sayısı tükendiğinde otomatik olarak sona erer. Bu nedenle bilet satın almak için acele etmenizi tavsiye ediyoruz.

Baharı Doyasıya Kutlayın

Ucakbileti.com’a özel bu kampanya, 19-20 mart tarihlerinde alınan biletler ve 19 Mart – 30 Haziran tarihleri arasındaki uçuşlar için geçerlidir. Baharın gelişini Ucakbileti.com ve AtlasGlobal işbirliğinde yapılan bu kampanya ile kutlamak doyumsuz olacaktır.

AtlasGlobal’in İstanbul (Atatürk), İzmir, Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Trabzon uçuşları ile Türkiye’nin eşsiz güzellikteki bu şehirlerinde baharın tadını çıkarabilirsiniz.

Ücretsiz İkram

Uçuşlarında sunduğu 77cm koltuk aralıkları, ücretsiz ikramlar, ücretsiz koltuk seçimi, ücretsiz bagaj taşıma hakkı gibi hizmetleri barındıran EkonomiPlus konsepti ve gerçek Business Class hizmetinin yanı sıra, üç saat ve üzeri uçuşlarında başlattığı “Uçan Şef” uygulamaları ile üstün hizmet sunuyor.

AtlasGlobal’in Ucakbilieti.com için özel olarak sunduğu kampanya biletlerini, Ucakbileti.com üzerinden alabilir, Ücretsiz indirebileceğiniz App Store veya Google play uygulamalarımızdan Ucuz Uçak biletleri fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Ucakbileti.com, tüm dünya havayollarını en uygun fiyatları bulmak için sorgulama yapan ve ucuza uçak bileti almanın en kolay yolu!
Rezervasyon imkânı ve indirim kuponlarıyla daha hesaplı uçmak sizin elinizde.

Kullanıcı dostu ara yüzüyle biletinizi kredi kartına 9 aya varan taksit seçenekleriyle en hızlı şekilde satın alabilir, tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası ile alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X