Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Türk Hava Yolları'ndan Bahar Fırsatı

Türk Hava Yolları Bahar Fırsatı

Kampanya 17 - 22 Ocak (dahil) tarihleri arasında yapılan biletlemeleri kapsar. Seyahat tarihi olarak 1 Mart - 20 Haziran (dahil) alınan biletlerde geçerlidir.

 

Tüm vergi ve harçlar dahil olarak tek yön direkt uçuş ücretidir. Ercan, Hopa ile AnadoluJet ya da Türk Hava Yolları'nın ortak uçuş antlaşması yaptığı diğer havayolları uçuşları dahil değildir. Rezervasyon ve biletleme aynı anda yapılır. Seyahat değişikliğine ve iadeye izin vermez. Diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilemez. Sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir. Türk Hava Yolları şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgiye Türk Hava Yolları'nın wen sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. (Gazipaşa - İstanbul seferi 66,5 TL web ücretiyle uygulanacaktır.)

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X