Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

THY'den Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna Fırsatları

Türk Hava Yolları Kampanya

Türk Hava Yolları'ndan harika fırsatlar devam ediyor. Yazı kışı ayrı güzel olan bu şehirleri görmek ister misiniz? Kendinize ve ailenize harika bir sömestır tatili hediye edebilirsiniz. Romantik çiftler, güzel bir kış tatili düşlüyorsunuz fakat kararsızsınız. Hiç tereddüt etmeden 99$'dan başlayan herşey dahil gidiş - dönüş yurtdışı bilet fiyatları ile her bütçeye uygun bir fırsatları değerlendirin. İstanbul çıkışlı uygun fiyatlara seyahat edebileceğiniz şehirler arasında;

Balkanlar: Belgrad, Cluj, Dubrovnik, Kişinev, Köstence, Ljubljana, Podgorica, Priştine, Saraybosna, Sofya, Tiran, Üsküp, Varna, Zagreb.

Kafkaslar: Bakü, Batum, Gence, Nahçıvan, Tiflis.

Ukrayna: Herson, Kiev, Lviv, Odessa, Zaporijya.

 

Kampanya aşağıdaki tarihler aralığında geçerlidir.

Biletleme Tarihleri: 28 Kasım 2016 - 18 Kasım 2016

Seyahat Tarihleri: 8 Aralık 2016 - 31 Mart 2017

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X