Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

THY'den Uçak Biletlerine Seçim Düzenlemesi

Passaport sırasında kadın uçak yolcusu

Türkiye, 1 Kasım'da yapılacak milletvekili genel seçimine hazırlanırken, yurtdışında yaşayan seçmenler için oy verme işlemi başladı. Türk Hava Yolları (THY) 1 Kasım seçimleri nedeniyle rezervasyon ve güzergâh değişikliklerinde yeni bir uygulamaya imza attı.

25 Ekim-08 Kasım 2015 tarihleri arasında AnadoluJet ve THY ile gerçekleşecek olan Türkiye çıkışlı ve varışlı uçuşlar için iç ve dış hat bileti olan yolcular biletleri hangi ücret sınıfında olursa olsun, uçuş tarihlerini ücretsiz olarak değiştirebilecekler. Güzergâh değişiklikleri ise biletin ait olduğu sınıfın ücret koşullarına uygun olarak yapılabilecek.

Yolcular herhangi bir ücret ödemeden ya da ücret kesintisine uğramadan biletlerinin geçerlilik süresini dış hat uçuşlarda 11 Aralık 2015, iç hat uçuşlarda ise 15 Kasım 2015 tarihine kadar uzatabilecekler. Biletlerin iptal ve ya iadesi de ücret koşullarına bağlı olarak gerçekleştirilecek. Tüm değişiklik işlemleri THY satış ofislerinde gerçekleştirilebilecek.

Uygulamadan yararlanmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve biletlerin 30 Ağustos 2015 veya daha öncesinde düzenlemiş olması gerekiyor. İşlemler için son tarih 14 Ekim 2015. Yurtdışı seçmen kütüğüne kayıtlı seçmenler, 54 ülkedeki, 112 temsilcilikte ve gümrük kapılarında oy vermeye başladı, oy verme işlemi 25 Ekim'de sona erecek, gümrük kapılarında ise 1 Kasım'a kadar oy kullanılabilecek.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X