Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

SunExpress İle Yurtiçi 49,99 TL

Sunexpress yurtiçi uçak bileti kampanyası

Her Şey Dahil 49,99 TL

Antalya merkezli Türkiye’nin yurt dışına tarifeli sefer düzenleyen ilk hava yolu da olan SunExpress, yurtiçi uçuşları ile de misafirlerine hizmet sağlıyor.

Almanya başta olmak üzere, uzun süre Avrupa ile Antalya arasında turistik charter seferleri düzenleyen SunExpress, Yurt içinde de tek yön her şey dahil 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla karşınızda. Sınırlı sayıdaki bu koltuklar için fiyatlara her şey dahil olup sadece ek hizmet bedeli alınacaktır.

Filosunu büyüterek yurtiçi uçuşlarını arttıran SunExpress Hava Yollarının indirimli ucuz biletlerini Ucakbileti.com üzerinden 9 aya varan taksitlerle satın alabilirsiniz. App Store veya Google play uygulamaları ile satın aldığınız Ucuz Uçak bileti anında cebinizde.

Ucakbileti.com, tüm dünya havayollarını en uygun fiyatları bulmak için sorgulama yapan ve ucuza uçak bileti almanın en kolay yolu!

Dikkat!

SunaExpress Hava Yolları ile uçuş sırasında Ücretsiz bagaj hakkınız İç Hatlarda 15-25 kg’dır. Yanınızda bulundurmak istediğiniz el bagajlarınızdaki ağırlık sınırı max. 6 kg’dır. Boyutları ise max. 55 X 40 X 20 cm olmalıdır. Yanınıza daha büyük ağırlık ve boyutlarda bagaj almak istediğinizde ekstra koltuk satın almanız gerektiğini unutmayın!

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X