Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

SunExpress 2014 Yaz Sezonuna Hazır!

Sunexpress uçak gökyüzünde

Sunexpress 2014 Yaz Sezonuna Hazır !

SunExpress, 2014 yaz sezonunu hem iç hatlarda hem dış hatlarda toplam 6 yeni destinasyonla satışa açtı.

Havayolu piyasasında son zamanların en çok konuşulan haberi olan THY ile Lufthansa’nın arasındaki gelişmeler, THY ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu Sunexpress’i nasıl etkileyeceği merak konusu olmuşken, Sunexpress, sefer sayısını arttırmaya devam ediyor. 2014 yaz sezonunu, iç ve dış hatlarda toplam altı destinasyonla satışa açtı. Sunexpress, haftada bin 256 uçuş ile 237 bin koltuk arz edeceğini bildirdi.

Yapılan yazılı açıklamada,  Türkiye ile Almanya arasında en fazla uçuş gerçekleştiren havayolu olan SunExpress’in “2014 yaz sezonuyla beraber Anadolu direkt uçuşlarını sürdürerek ve Türkiye ile Almanya arasında haftada toplam 528 uçuş gerçekleştirecek." bilgisi yer aldı. Açıklamada, İzmir ve Antalya’dan iç ve dış hatlarda en fazla noktaya uçan SunExpress’in İzmir’den gerçekleştirdiği aktarmalı uçuşlarına ağırlık vereceği bilgisi de yer aldı.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X