Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Şimdi Kayak Zamanı

THY Kayak Kampanyası Görseli

THY Ücretsiz Taşıyor

Dünyada en çok ülkeye uçan havayolu şirketi olma unvanını elinde bulunduran Türk Hava Yolları, kayak merkezlerinin olduğu şehirlere 69 TL’den başlayan fiyatlarla uçuyor.
Kayak yapmayı seven misafirleri için özel bir kampanya başlatan THY, yolcularının kayak malzemelerini de ücretsiz taşıyacağını duyurdu.

Türk Hava Yolları ile uçuş sırasında yanınızda bulundurmak istediğiniz el bagajlarınızdaki ağırlık sınırı max. 8 kg’dır. Boyutları ise max. 20 X 40 X 60 cm olmalıdır. Kayak takımları bu sınırlamalara girmezken yanınıza daha büyük ağırlık ve boyutlarda bagaj almak istediğinizde ekstra koltuk satın almanız gerektiğini unutmayın!

Türk Hava Yolları, kayak merkezi olan;

Isparta’ya 69 TL
Kastamonu’ya 69 TL
Kayseri’ye 79 TL
Sivas’a 79 TL
Erzincan’a 99 TL
Erzurum’a 99 TL
Kars’a 99 TL’den başlayan fiyatlarla uçuyor.

Türk Hava Yollarının kayak yapmayı seven yolcuları için indirimli bilet fırsatları Ucakbileti.com’da. Tüm dünya havayollarını en uygun fiyatları bulmak için sorgulama yapan ve ucuza uçak bileti almanın en kolay yolu olan Ucakbileti.com rezervasyon imkanı ve 9 aya varan taksit seçenekleri ile bir tık uzağınızda.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X