Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Sabiha Gökçen İbiza Seferleri 30 Haziranda

Sabiha Gökçen İbiza Seferleri 30 Haziranda

Borajet İle İbiza

Hızla büyüyen uçuş ağına bir yenisini daha ekleyen, Embraer E190 tipi uçaklarla hizmet veren Bölgesel havayolu taşımacılığında lider olan Borejet Hava Yolları, yaz tarifesinde yeni bir hat açarak bütün ilgileri üzerine toplamayı başardı. 30 Haziran 2016 itibariyle Sabiha Gökçen-İbiza karşılıklı seferleri direkt olarak gerçekleşecek.

Tek Havayolu

Borajet Hava Yolları, İstanbul (Sabiha Gökçen Havalimanı) İbiza arasında uçan tek Havayolu olma özelliğini de taşıyor.
Yolcularına, uçuş yaptığı bir çok noktaya uygun bağlantı verirken; Adana, Antalya, Bodrum, Çanakkale, Dalaman, Edremit ve Ankara üzerinden de bağlantılı İbiza’ya uçma şansı tanıyor.

Haftada 2 Gün

Haftanın iki günü her Perşembe ve Pazar karşılıklı gerçekleştirilecek uçuşlarla ibizada harika bir tatilden yararlanmak için Borajet Hava Yollarının Comfort Class veya Business Class koltuklarında yerinizi ayırtın!

Yeni nesil havacılık olarak tarif edilen, öncelikle ‘güven’ ve ‘kalite’yi en üst düzeyde esas alan bir hizmet anlayışının ülkemizde öncülüğünü yapan Borajet Hava Yolları, İbiza ile İstanbul’u daha yakın hale getiriyor.

745 TL ‘den Başlıyor

Tek yön bilet fiyatının 745 TL’den başladığı İstanbul – İbiza arası, Temmuz ayında Ramazan Bayramı döneminde Business Class’ta 1.893 TL’ye kadar çıkıyor.
Sabiha Gökçen - İbiza uçuşları için, Perşembe veya Pazar günü saat 09.30’da kalkıp yaklaşık 2 saat süren yolculuğun ardından 11.30’da İbiza’ya ulaşacak olan Borajet Hava Yollarının, 12.30’da İbiza’dan hareket ederek Sabiha Gökçen Havalimanı’na saat 18.15’te inmesi planlanıyor.

Bu eşsiz seyahat fırsatlarından yararlanmak, Borajet’in kampanyalı biletlerini almak en ucuza uçmak için Ucakbileti.com’u ziyaret edebilir aynı zamanda Ücretsiz indirebileceğiniz App Store veya Google play uygulamalarından Ucuz Uçak biletleri fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Ucakbileti.com, tüm dünya havayollarını en uygun fiyatları bulmak için sorgulama yapan ve ucuza uçak bileti almanın en kolay yolu!
Rezervasyon imkânı ve indirim kuponlarıyla daha hesaplı uçun. Kullanıcı dostu ara yüzüyle biletinizi kredi kartına 9 aya varan taksit seçenekleriyle en hızlı şekilde satın alabilir, tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası ile alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Dikkat!

Borajet Hava Yolları ile uçuş sırasında Ücretsiz bagaj hakkınız Dış Hatlarda 20 kg’dır. Yanınızda bulundurmak istediğiniz el bagajlarınızdaki ağırlık sınırı max. 5 kg’dır. Boyutları ise max. 50 X 20 X 35 cm olmalıdır. Yanınıza daha büyük ağırlık ve boyutlarda bagaj almak istediğinizde ekstra koltuk satın almanız gerektiğini unutmayın!
Serbest bagaj hakkının aşıldığı durumlarda Dış Hatlar için kg başına 14,00 TL ekstradan ücret alınır.
Çağrı Merkezimizden (09.00 ile 23.00 arası) Bilet satışı ve rezervasyonunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.
0850 333 70 70

 

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X