Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Ramazanda Öger ile Türkiye’deyiz.

Öger Tur Ramazan kampanyası

Öger Türk Tur Ramazanda da Almanya’daki gurbetçi vatandaşlarımızı Türkiye’deki aileleri ile buluşturma fırsatı sağlıyor. Kampanyalı en uygun uçak biletleriyle siz değerli misafirlerine güvenli ve rahat yolculuk sağlamak için deneyimli personelleriyle günden güne kendini geliştiriyor.

Ramazanda Türkiye’ye

Öger Türk Tur, okul tatillerinin ramazan ayına denk gelmesini değerlendirerek Almanya’daki gurbetçi vatandaşlarımızı uygun uçak bileti fiyatlarıyla Türkiye’deki Aileleri ile birlikte İftar yaptırdı.

Check-in kolaylığı, konforlu yolculuk, genişleyen destinasyon ağıyla her zaman olduğu gibi gurbetçi vatandaşlarımızın memleket hasretini gidermede yardımcı olan Öger Tük Tur’un kampanyalı ve uygun bilet fiyatlarını Ucakbileti.com üzerinden seçebilir, Ücretsiz indirebileceğiniz App Store veya Google play uygulamalarımızdan Ucuz Uçak biletleri fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

1969 yılında kurulan Öger Türk Tur, Almanya’nın tüm havalimanlarından Türkiye’deki 17 havalimanına karşılıklı uçuşlar düzenlemektedir. Türkiye’de ilk kez Charter uçuş gerçekleştiren firma, Air Berlin, SunExpress, Germania, Turkuaz Hava Yolları, Free Bird ve XL Airways ile ortak uçuşlar yaparak, haftada 350 sefer gerçekleştirmektedir.

Ucakbileti.com, tüm dünya havayollarını en uygun fiyatları bulmak için sorgulama yapan ve ucuza uçak bileti almanın en kolay yolu!

Özgürce Seç!

Gidiş ve dönüş biletlerini farklı havayollarından alabilme, aktarmalı, direkt ve iptal edilebilir uçuşları, kalkış-varış saatlerine, havayolu ve havalimanına göre listeleyebilme imkanı sunar.

En uygun uçak bileti fiyatı bulabildiğiniz Ucakbileti.com üzerinden ayrıca, yapılan kampanyalar ve daha düşük biletleme ücretleri sayesinde en ucuz bileti alabilmeniz mümkün oluyor. Rezervasyon imkânı ve indirim kuponlarıyla daha hesaplı uçun.

Kullanıcı dostu ara yüzüyle biletinizi kredi kartına 9 aya varan taksit seçenekleriyle en hızlı şekilde satın alabilir, tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası ile alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X