Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Pegasus’tan Yurtdışı fırsatı!

Pegasustan yurtdışı fırsatı

Hayalleriniz başka bahara kalmasın!

Biletinizi 31 Ocak’a kadar 45.99 USD’den başlayan fiyatlarla alın 1 Mart-30 Haziran arasında yurtdışında dilediğiniz yere özgürce uçun. Hayalleriniz başka bahara kalmasın!

20 yıldır uçan Türkiye'nin en tecrübeli ve köklü özel havayolu olan Pegasus, Deneyimli kadrosu ve teknik ekibiyle uçuş emniyetini ve güvenliğini üst düzeye çıkarır. Kaliteli ve müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu yaygın uçuş ağı ile İstanbul Sabiha Gökçen'den iç ve dış hat tarifeli sefer uygulayan Türkiye'nin ilk özel havayoludur.

Kampanya biletinizi Ucakbileti.com üzerinden alabilir, Sınırlı sayıdaki bu kampanya koltuklarından birini hemen kapabilirsin.

Ücretsiz indirebileceğiniz App Store veya Google play uygulamalarımızdan Ucuz Uçak biletleri fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ucakbileti.com, tüm dünya havayollarını en uygun fiyatları bulmak için sorgulama yapan ve ucuza uçak bileti almanın en kolay yolu!

Rezervasyon imkânı ve indirim kuponlarıyla daha hesaplı uçun. Kullanıcı dostu ara yüzüyle biletinizi kredi kartına 9 aya varan taksit seçenekleriyle en hızlı şekilde satın alabilir, tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası ile alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Kullanım Şartları;

• Fiyat duyurusunun geçerli olduğu hatlar: Türkiye çıkışlı ve varışlı yurt dışı hatları
• Uçuş tarihi: 1 Mart – 30 Haziran 2016. (13 Mayıs – 23 Mayıs 2016 arası hariç)
• Satış tarihi: 25-31 Ocak 2016 (Türkiye lokal saatine göre 31 Ocak 23:59’a kadar geçerlidir.)
• Fiyat duyurusu başlangıç ücretleri Yurt Dışı: 45,99 Dolar’dan başlayan fiyatlarla
• Bu fiyat duyurusu toplam 180.500 adet koltuk için geçerlidir.
• Bu fiyatlar sadece direkt uçuşlar için geçerlidir.
• İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
• Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dahil değildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için yurt dışında 8 Dolar’dan başlayan check-in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.
• Pegasus bu kurallar da değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X