Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Pegasus’tan Brüksel ve Kopenhag İndirimi

Pegasus’tan Brüksel ve Kopenhag İndirimi

30 yurt içi 59 yurt dışı toplamda 89 noktaya uçan Pegasus Hava Yollarından Brüksel ve Kopenhag uçuşları için özel indirim. Tatil planı yapabileceğiniz, gezilecek, görülecek birçok yerleri olan bu güzel Avrupa kentlerine %30 daha ucuz fiyata uçabilirsiniz.

Düşük maliyetli havayolu taşıyıcısı olarak tarifeli iç hat seferlerine başlayan ve gün geçtikçe Avrupa uçuş noktaları ile de kendinden sıkça söz ettiren Pegasus Hava yollarının iki Avrupa kenti için hazırladığı özel kampanyadan yararlanmak için acele edin.

Biletini Ucakbileti.com üzerinden 17 Şubat’a kadar alacağın ve 15 Nisan - 15 Haziran tarihleri arasında yapacağın tüm Brüksel ve Kopenhag seyahatlerinde kullanabileceğin %30 indirim seni bekliyor.

Bahar tatilinde Brüksel sokaklarında gezebilir veya Kopenhag’ta alışverişin keyfini çıkarabilirsin. 17 Şubat’a kadar alacağın 15 Nisan – 15 Haziran arası seyahat edebileceğin tüm Brüksel ve Kopenhag uçuşların %30 indirimle.

%30 indirim kampanyasından yararlanmak kampanya dâhilindeki uçuşlarımız ve belirtilen tarihler için rezervasyonunuzu oluşturmak için acele edin.

%30 indirim kampanyasından yararlanmak için;

• Geçerli Hatlar: Türkiye varışlı ve çıkışlı Brüksel ve Kopenhag hatları
• Uçuş tarihi: 15 Nisan 2016– 15 Haziran 2016.
• Satış tarihi: 15-17 Şubat (Türkiye yerel saatine göre 17 Şubat 23.59’a kadar geçerlidir.)
• İndirim : %30 İndirim
• İndirim direkt uçuşlar için geçerlidir.
• Eko, Avantaj, Extra paket seçimlerinde indirim yalnızca paket içindeki bilet ücreti üzerinden hesaplanacak, pakette bulunan ek hizmetler ( koltuk, yemek, bagaj) indirime dahil olmayacaktır.
• Kampanya kapsamında satın alınan biletlere Flex ürünü (ücret karşılığı satın alınan bilet değişiklik hakkı) eklenemez.
• Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için yurt dışı hatlarda 8 USD’den başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.
• İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
• Pegasus kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X