Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Pegasus Almati’ye Sefer Sayısını Arttırdı!

pegasus almati sefer sayısını arttırdı

“Uçmak herkesin hakkı” mottosu ile yola çıkan Pegasus, uçuş ağına yeni seferler eklemeye devam ediyor. Şimdi de, 27 Kasım 2013 tarihinden beri seferler düzenlediği Kazakistan’ın en büyük şehri Almati’ye, 21 Aralık’dan itibaren Almati-İstanbul karşılıklı sefer sayısını, haftada 3 güne çıkarıyor.Üstelik, Pegasus yolcuları, 137,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Almati’ye Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 19.35’te; Almati’den İstanbul Sabiha Gökçen’e ise Salı, Cuma ve Pazar günleri saat 05.50’de kalkacak seferlerle uçabilme şansını elde edebilecek.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X