Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

OnurAir İle Her Gün Antalya – Kazan 89 Euro

onurair antalya kazan kampanyası

Onur Air’den Rusya’ya Yeni Uçuş Noktası

Her geçen gün yeni uçuş noktaları açan Onur Air Türkiye ile Rusya’yı yeni destinasyonu olan Antalya-Kazan ile bağlıyor.

Onur Air, deneyimli kadrosu, geniş destinasyon ağı, konforlu uçuşları ile siz değerli yolcularına en özel hizmeti sunuyor. Antalya-Kazan ile yeni bir uçuş noktası oluşturan Onur Air genişleyerek büyümeye devam ediyor.

Türkiye-Rusya 89 Euro!

Onur Air ile her gün Antalya’dan karşılıklı seferler, Antalya-Kazan 89 Eurodan başlayan fiyatlarla siz değerli misafirlerin hizmetinde.

Ucakbileti.com ile Onur Air’in Antalya-Kazan kampanyalı ve indirimli biletlerini satın alabilir. Ayrıca App Store veya Google play uygulamalarını Ücretsiz indirip ucuz uçak biletlerinizi anında cebinizde görebilirsiniz.

Rezervasyon imkanı da sağlayan Ucakbileti.com ile dilediğiniz zaman rezervasyon yaptırabilir ucuz uçak bileti fiyatlarını sabitleyebilirsiniz. Kredi kartına 9 aya varan avantajlı taksit seçenekleri ile 3D güvenlik sertifikası sayesinde alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Dikkat!

Onur Air Havayolları ile uçuş sırasında yanınızda bulundurmak istediğiniz el bagajlarınızdaki ağırlık sınırı max. 5 kg’dır. Boyutları ise max. 25 X 45 X 56 cm olmalıdır. Yanınıza daha büyük ağırlık ve boyutlarda bagaj almak istediğinizde ekstra koltuk satın almanız gerektiğini unutmayın!

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X