Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

OnurAir Gaziantep’e Her Gün 2 Defa Uçuyor

onurair gaziantep uçak bileti kampanyası

Haftada 14 uçuş!

Onur Air Hava Yolları daha önceden Gaziantep’e günde tek sefer düzenlerken, gelen yoğun talep üzerine sefer sayılarını günde ikiye çıkararak haftada 14 uçuşa başladı.
İstanbul ile Gaziantep arasında karşılıklı 14 sefere başlayan Onur Air, siz değerli yolcularını Türkiye’nin 6. Büyük kenti olan Gaziantep ile daha sık buluşturmayı amaçlıyor.

Vazgeçilmeyecek Durak!

Turist akınlarına uğrayan; tarihi camileri, kiliseleri ve evleri ile yemekleriyle de meşhur olan Gaziantep geçmişin merakı içerisinde olanlar için vazgeçilmez bir durak.
Bu tarih kokan kenti gezmek ve havasını solumak için Onur Air’in indirimli uçak biletlerini Ucakbileti.com üzerinden satın alın, Onur Air ile uçmanın keyfine varın.

Ucakbileti.com’un Ücretsiz indirebileceğiniz App Store veya Google play uygulamalarından Ucuz Uçak biletiniz anında cebinizde! Rezervasyon imkânı ve indirim kuponlarıyla daha ucuza uçmak bir tıkla yanınızda.

Onur Air ile Baklava Tadında

Restoranları, baklavacıları, pasajlara çıkan çekici sokakları ile bu şehrin kültürünü yaşayarak ve görerek tanıma fırsatı Onur Air ile Ucakbileti.com’da
Kullanıcı dostu ara yüzüyle biletinizi kredi kartına 9 aya varan taksit seçenekleriyle en hızlı şekilde satın alabilir, tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası ile alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Dikkat!

Onur Air Havayolları ile uçuş sırasında yanınızda bulundurmak istediğiniz el bagajlarınızdaki ağırlık sınırı max. 5 kg’dır. Boyutları ise max. 25 X 45 X 56 cm olmalıdır. Yanınıza daha büyük ağırlık ve boyutlarda bagaj almak istediğinizde ekstra koltuk satın almanız gerektiğini unutmayın!

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X