Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

OnurAir Alanya’ya İstanbul Atatürk Havalimanından Uçmaya Başladı

onurair alanya istanbul atatürk havalimanı uçuş

Atatürk Havalimanından Alanya’ya

Onur Air ile tatil yapmak, Antalya’nın doğusunu tercih etmek, Alanya’yı keşfetmek artık çok daha kolay. Genişleyen destinasyon ağına bir yenisini daha ekleyen Onur Air İstanbul Atatürk Hava Limanından Alanya’ya uçan tek firma oldu.

Konuklarına konforlu bir uçuş keyfi yaşatan Onur Air, Antalya’nın tarihi zenginliğini, önemli plajlarını, yeşillikleri ile dolu olan doğasını yakından görme ve gezme fırsatı sunuyor.

Direkt Uçuş

İstanbul Atatürk Havalimanından Alanya Gazipaşa Havalimanı’na direkt uçuşlar ile hizmet veren Onur Air misafirlerini Alanya ile buluşturarak onlara Türkiye’nin önemli tatil yerlerinden olan Antalya’nın doğusunda tatilin keyfini sürme şansı veriyor.

Onur Air ile İstanbul-Alanya seferlerinin ucuz, kampanyalı ve indirimli biletlerini Ucakbileti.com’dan satın alabilir fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

App Store veya Google play üzerinden Ücretsiz indirebileceğiniz Ucakbileti.com uygulaması ile Alanya ve İstanbul için Ucuz Uçak biletiniz anında cebinizde.

Tüm Dünya Hava Yollarının en uygun ucuz uçak bileti fiyatlarını Ucakbileti.com ile tek ekran üzerinden sorgulayabilir, satın alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X