Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Onur Air ile Münih 55 Dolar!

Onur Air ile Münih 55 Dolar!

Almanya’da 5. Uçuş Noktası Münih

Türk hava taşımacılığı pazarının gelişmesinde çok önemli bir rol oynayan Onur Air Almanya’daki 5. uçuş noktası olan Münih’e uçuyor. Tarifeli uçuş ağını büyütmeye devam eden Onur Air, 27 Mart 2016 günü merkez üssü olan İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Münih’e uçuşlara başlıyor.

Karşılıklı olarak düzenlenecek seferler haftanın her günü İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan saat 11:20’de, Münih’ten ise saat 13:25’te gerçekleşecek.

Münih 55 Dolar

Onur Air, İstanbul Atatürk Havalimanı ile Münih arasında haftanın her günü düzenlenecek uçuşların biletleri her şey dahil 55 Dolar’dan başlayan fiyatlarla.

Onur Air, kampanyalı ve uygun bilet fiyatlarını Ucakbileti.com üzerinden alabilir, Ücretsiz indirebileceğiniz App Store veya Google play uygulamalarımızdan Ucuz Uçak biletleri fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ucakbileti.com, tüm dünya havayollarını en uygun fiyatları bulmak için sorgulama yapan ve ucuza uçak bileti almanın en kolay yolu!

Onur Air, vasıflı ve deneyimli personeliyle, En iyi hizmet anlayışı ile yola çıkmış, tüm sektör için daima daha yüksek hedefler koyarak, Türkiye'deki özel havayolu sektörünün standartlarını yükseltmiştir.

85 Milyon Yolcu

Onur Air, günümüzde iç hatlarda 14 önemli noktaya ve dış hatlarda ise 25 ülkede 110'u aşkın noktaya sefer düzenlemektedir. Onur Air, 1992 yılından bu yana 85 milyonun üzerinde yolcunun emniyetli bir şekilde seyahat etmesini sağlamıştır.

En uygun uçak bileti fiyatı bulabildiğiniz Ucakbileti.com üzerinden ayrıca, yapılan kampanyalar ve daha düşük biletleme ücretleri sayesinde en ucuz bileti alabilmeniz mümkün! Rezervasyon imkânı ve indirim kuponlarıyla daha hesaplı uçun. Kullanıcı dostu ara yüzüyle biletinizi kredi kartına 9 aya varan taksit seçenekleriyle en hızlı şekilde satın alabilir, tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası ile alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X