Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Öger’den Kurban Bayramında Ek Seferler

öger tur kurban bayramı ek sefer

Öger’den Kurban Bayramında Ek Seferler

Öger Türk Tur ile Kurban Bayramında Türkiye’deki akrabalarınızdan uzak kalmayın!

Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkmasından dolayı Öger Türk Tur ek sefer düzenledi. Kurban Bayramını memleketlerinde ve tatil beldelerinde geçirmek isteyen gurbetçi vatandaşlarımızdan gelen yoğun talepler üzerine Öger Türk Tur tarafından düzenlenen ek seferler ile gurbetçilerimiz, konforlu ve güvenli bir şekilde seyahat edebilecekler.

9 günlük Kurban Bayramı tatilini fırsat bilen kimi gurbetçilerimiz, memleketlerine kimileri de tatil bölgelerine Öger Türk Tur’un ek seferleri ile seyahat etme imkanı bulabilecekler. Öger Türk Tur, gurbetçi vatandaşlarımızı Türkiye’deki Aileleri ile buluşturmak için ek seferler düzenleyerek sefer sayılarını artırdı.

Öger Tük Tur ek seferleri kampanyalı ve uygun bilet fiyatlarını Ucakbileti.com üzerinden seçebilir, Ücretsiz indirebileceğiniz App Store veya Google play uygulamalarımızdan Ucuz Uçak biletleri fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Ucakbileti.com, tüm dünya havayollarını en uygun fiyatları bulmak için sorgulama yapan ve ucuza uçak bileti almanın en kolay yolu!
Gidiş ve dönüş biletlerini farklı havayollarından alabilme, aktarmalı, direkt ve iptal edilebilir uçuşları, kalkış-varış saatlerine, havayolu ve havalimanına göre listeleyebilme imkanı sunar.
En uygun uçak bileti fiyatı bulabildiğiniz Ucakbileti.com üzerinden ayrıca, yapılan kampanyalar ve daha düşük biletleme ücretleri sayesinde en ucuz bileti alabilmeniz mümkün oluyor.

Rezervasyon imkânı ve indirim kuponlarıyla daha hesaplı uçun. Kullanıcı dostu ara yüzüyle biletinizi kredi kartına 9 aya varan taksit seçenekleriyle en hızlı şekilde satın alabilir, tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası ile alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X