Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Öger’den Ek Seferler

Öger Türk Turdan Ek Seferler

Öger Türk Tur 1969 yılında kurulmuş olup geçen 40 Yılın başarısı adına ek seferler düzenleyerek sevdiklerinizle sizi buluşturuyor.

Öger Tük Tur ek seferleri hakkında bilgi almak, kampanyalı ve uygun bilet fiyatlarından yararlanmak için Ucakbileti.com sitemizi ziyaret edebilir, Ücretsiz indirebileceğiniz App Store veya Google play uygulamalarımızdan Ucuz Uçak biletleri fırsatlarından haberdar olabilirsiniz.

Öger Türk Tur Türkiye-Almanya arasında Hamburg, Köln, Düsseldorf, Frankfurt, Hannover, İstanbul, İzmir, Adana, Kayseri gibi birçok şehre uçuşlar düzenleyerek gurbetçilerimizin Türkiye’deki akrabaları ile buluşmasını sağlıyor.

1969 yılında kurulan Öger Türk Tur, Almanya-Türkiye arasında uçuş pazarını keşfederek o zamanlarda ilk charter uçuşları sunmuştur. Bununla birlikte Öger Almanya’daki büyük hava limanlarından Türkiye’de 17 noktaya karşılıklı seferler düzenlemiştir. Air Berlin, SunExpress, Germania, Turkuaz Hava Yolları, Free Bird ve XL Airways gibi birçok farklı hava yolu ile ortak uçuşlar yapan firma, haftada 350 sefer gerçekleştirmektedir. Uçuşunuzdan önce Öger Türk uçuş operasyon bölümüyle iletişime geçerek uçuşunuzun hangi tip uçakla yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Ucakbileti.com’a gelerek Öger Türk Tur ek seferlerin ayrıntılarını görebilir ve en uyguna bulabileceğiniz uçak biletlerini satın alabilirsiniz.
Ücretsiz indirebileceğiniz App Store veya Google play uygulamalarımızdan Ucuz Uçak biletleri fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X