Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Kıbrıs her şey dahil 74 Lira

Kıbrıs her şey dahil 74 Lira

AtlasGlobal’den bir yenilik daha!

Genişleyen destinasyon ağı, kolay Check-in, Deneyimli personeli ve Konforlu uçuş deneyimiyle yolcularına rahat bir seyahat etme imkanı sağlayan AtlasGlobal’den bir yenilik daha!

74 TL'den başlayan fiyatlarla Kıbrıs’a direkt uçmaya başlayın!

AtlasGlobal, 27 Mart 2016'da başlayacak olan Gaziantep ve Hatay direkt Kıbrıs uçuşları ile İstanbul, İzmir ve Adana’dan sonra destinasyon ağını hız genişletmeye devam ediyor.

EkonomiPlus’ta özel olarak tasarlanmış 77cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş keyfi yaşarken, 20 kg bagaj hakkı; BusinessClass'ta ise 100 cm koltuk mesafesi ve 30 kg bagaj hakkından yararlanabilirsiniz.

AtlasGlobal’in Zengin yiyecek ve içecek ikramı, ücretsiz koltuk seçimi gibi ayrıcalıklarıyla Kıbrıs biletinizi Ucakbileti.com üzerinden size özel avantajlı fiyatlarla alabilirsiniz.

9 Taksit Fırsatı

Sizin için en uygun uçak bileti fiyatı bulabildiğiniz Ucakbileti.com üzerinden ayrıca, yapılan kampanyalar ve daha düşük biletleme ücretleri sayesinde en ucuz bileti alabilmeniz mümkün!
Rezervasyon imkânı ve indirim kuponlarıyla daha hesaplı uçun. Kullanıcı dostu ara yüzüyle biletinizi kredi kartına 9 aya varan taksit seçenekleriyle en hızlı şekilde satın alabilir, tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası ile alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X