Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

İzmir Stockholm Uçuşları 225,30 TL'den Başlayan Fiyatlara

Sunexpress İzmir Stockholm uçak bileti kampanyası

İzmir-Stockholm 225,30 TL

Türk Alman ortak şirketi olan SunExpress Hava Yolları, ikinci merkezi olan ile İzmir’den Stockholm Uçuşlarında yaz kampanyası başlattı.

Türkiye ile Avrupa arasında köprü olan SunExpress Hava Yolları, İzmir ile Stockholm düzenlediği kampanya ile daha da yakın hale getirdi.

SunExpress’in 225,30 TL'den başlayan İzmir-Stockholm fırsat biletlerini Ucakbileti.com üzerinden satın alabilir rezervasyonlardan yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz App Store veya Google play uygulamaları ile tüm dünya havayollarını en uygun fiyatları bulmak için sorgulama yapan ve ucuza uçak bileti almanın en kolay yolu Ucakbileti.com.

Misafirlerine deneyimli personeli ile konforlu uçuş imkanı sağlayan SunExpress’in yaz tatilini yurt dışında geçirmek isteyenlere tek yön olarak sunduğu kampanyasından yararlanmak için acele edin.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X