Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

İzAir Uçuşlarında Yeni Uçuş Noktaları!

izair yeni uçuş noktaları

İZair Hava Yolları Uçuş Ağını Genişletiyor.

Uçuşlarına İzmir Adnan Menderes ve KKTC Ercan uçuşlarını da ekleyen İZair, İzmir-Kıbrıs destinasyonunda Pazar, Pazartesi ve Perşembe toplamda 3 gün olmak üzere uçuşlara başlamıştır.

İZair Hava Yolları ile Türkiye’nin en büyük havalimanlarından birine sahip olan İzmir’de saat kulesinin keyfi, kordon yürüyüşü yapma fırsatını Ucakbileti.com üzerinden kampanyalı fiyatlarla alabileceğin ucuz uçak bileti ile yakalayabilirsin.

İzmir Seni Bekliyor

Büyük fuarlara kapılarını açan İzmir, senenin belli zamanlarında ziyaretçi çoğunluğuna ulaşmaktadır. Karşıyaka, Bornova ve Alsancak gibi önemli merkezlerinde denizden esen rüzgarın İzmir’in sıcaklığı ile birleşmesi ise sizi alır götürür.

Ucakbileti.com aracılığı ile kampanyalı ve indirimli uçak biletini hemen alın İzmir’in büyüsüne sizde kapılın! Ayrıca, Ücretsiz olarak App Store veya Google play marketlerden indirebileceğiniz Ucakbileti.com uygulamalarından Ucuz Uçak biletleri fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ucakbileti.com, tüm Dünya havayollarını en uygun fiyatları bulmak için sorgulama yapan ve ucuza uçak bileti almanın en kolay yolu!

İZair ile Kıbrıs Bir Adım Ötede

KKTC Ercan Havalimanı ise başkent Lefkoşa’ya ve diğer önemli şehirleri olan Girne ve Magosa’ya ulaşım bakımından oldukça rahat bir mevkidedir. Yıl boyunca eğlence ve turist bakımından her zaman turist çekme özelliği olan Kıbrıs, uzun ve sıcak geçen yaz döneminde ziyaretçilerine unutulmayacak anlar yaşatacak bir yer.

Doyasıya eğlenebileceğiniz Girne, Magosa gibi şehirlerinin keyfini sürebileceğiniz Kıbrıs İZair ile artık çok yakın. Ucakbileti.com ile İZair’in tüm indirimli uçak biletlerini satın alabilir dilediğinizce seyahat edebilirsiniz.

İZair Hava Yolları, deneyimli personeli ile misafirlerinin, beklentilerini karşılamak için kapasitesini en etkin şekilde kullanarak konforlu bir yolculukla seyahat etmelerini sağlamaktadır

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X