Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

İzAir’da Kasım ve Aralık’ta Yurtiçi ve Yurtdışı Fırsatları

izair yurtiçi yurtdışı kıbrıs uçak bileti

İzair yolcuları Kasım ve Aralık ayında çok ucuz fiyatlarla seyahat fırsatından yararlanabilir. Biletinizi 4 Ekim tarihine kadar aldığınız takdirde 1 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında yurtiçi seyahatlerinizde 29.99 TL ödeyerek, Kıbrıs seyahatlerinizde ise 49.99 TL’den başlayan fiyatlarla seyahat edebilirsiniz.Kampanya Katılım Koşulları:

Kampanyanın geçerli olduğu uçuşlar: Seçili Yurtiçi Uçuşlar ve Kıbrıs Uçuşları


Uçuş tarih Aralığı: 1 Kasım 2013 – 31 Aralık 2013


Satış tarih Aralığı: 30 Eylül 2013 – 4 Ekim 2013


Bu fiyatlar sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.


Yurt içi uçuşlarda uçak bileti fiyatı 29,99 TL’den, Türkiye varış ve çıkışlı Kıbrıs uçuşları 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla.


Bu fiyatlar direkt uçuşlar için geçerlidir.


Kampanya sınıfındaki biletler kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya sınıfındaki biletler tükendikçe bir üst ücret sınıfından bilet satışı devam edecektir.


Uçak Bileti kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X