Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

İZair Atina Uçuşları

İzair Logo

İZair’den Atina Uçuşları Uygun Fiyatlarla

İZair Hava Yolları, deneyimli personeli ile misafirlerinin, beklentilerini karşılamak için kapasitesini en etkin şekilde kullanarak konforlu bir yolculukla seyahat etmelerini sağlıyor.
Haftanın birçok gününde gerçekleşen karşılıklı seferler ile İzmir’den Atina artık çok daha yakın!

Pegasus Hava Yolları ile yapılan ortaklaşa uçuşlarda Ucakbileti.com üzerinden kampanyalı ve uygun fiyatlarla ucuz uçak biletinizi alabilir, İzmir’den Atina’ya karşılıklı seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz

Yurtiçinde de faydalanabileceğiniz indirimli uçak biletleriniz Ucakbileti.com’da. App Store veya Google play üzerinden Ücretsiz indirebileceğiniz uygulamalarıyla ucuz uçak bileti fırsatlarını kaçırmayın.

Tüm dünya havayollarını en uygun fiyatları bulmak için sorgulama yapan ve ucuza uçak bileti almanın en kolay yolu Ucakbileti.com

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X