Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

İstanbul Uçuşları 49,99 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Sunexpress istanbul indirimli uçak bileti kampanyası

SunExpress Havayolları ile İstanbul uçak biletinizi 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz. Yılın bu mevsiminde de hareketliliğini ve canlılığını yitirmeyen İstanbul farklı güzellikleriyle yıl boyunca farklı illerden ziyaretçiler ağırlamaktadır. Gerek tarihi dokusuyla gerek boğazıyla ziyaretçilerini kendine hayran bırakan İstanbul alışveriş merkezleri ve tekstilde ki yatırımlarıyla da modanın kalbi niteliğindedir. Çeşitli fuar, etkinlik ve konserler içinde İstanbul ziyaretçi akınına uğramaktadır. Ucuz uçak biletinizi ucakbileti.com da bulabilirsiniz.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X