Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Duyduk duymadık demeyin! Pegasus'tan dört yeni iç hat

Pegasus yurtiçi yeni hatlar

DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN !PEGASUS’TAN 4 YENİ İÇ HAT

Her geçen gün uçuş ağını genişleten Pegasus, Aralık ayından itibaren Edremit’e ve Şırnak’a uçarken 2014’ün Ocak’ından itibaren, Erzurum ve Mardin’e uçmaya başlayacak.

-Pegasus, 16 Aralık’tan itibaren, haftanın dört günü (Pazartesi, Perşembe, Cuma, Pazar) Sabiha Gökçen’den Balıkesir/ Edremit’e ve Edremit’ten İstanbul Sabiha Gökçen’e karşılıklı seferlerle uçacak. Üstelik, 29.99 TL’den başlayan fiyatlarla.

-Pegasus, 17 Aralık’tan itibaren, haftanın üç günü ( Salı, Perşembe, Pazar) Şırnak’tan İstanbul Sabiha Gökçen’e ve İstanbul Sabiha Gökçen’den Şırnak’a karşılıklı seferlerle uçacak. Üstelik, 39.99 TL’den başlayan fiyatlarla.
-Pegasus, 20 Ocak 2014’ten itibaren haftanın her günü Erzurum’a ve Erzurum’dan İstanbul Sabiha Gökçen’e karşılıklı seferlerle uçacak. Üstelik, 39, 99 TL’den başlayan fiyat avantajı ile.
-Pegasus, 21 Ocak 2014’ten itibaren, haftanın dört günü ( Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar)  İstanbul Sabiha Gökçen’den Mardin’e ve Mardin’den İstanbul Sabiha Gökçen’e karşılıklı seferlerle uçacak. Üstelik, 39,99 TL’den başlayan fiyat avantajı ile.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X