Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Borajet’ten Ücretsiz 1000 Mil!

Borajet ten ücretsi 1000 mil

Yurtdışı Mil Kampanyası

“Yeni nesil havacılık” kavramı ile ‘kalite’yi en üst düzeyde esas alan bir hizmet anlayışının ülkemizde öncülüğünü yapan ve Borajet Hava yollarından kaçırılmayacak fırsat!

Borajet, 18 Aralık-31 Ocak tarihleri arası tüm yurtdışı uçuşlarında (Kıbrıs hariç) bilet alan Classic, Gold, Platinum Fly Borajet kart sahibi tüm yolcularımızın uçuşlarında geçerli olmak üzere toplam extra 1000 dağıtıyor.

Extra Mil!

Günümüzde dünyanın pek çok ülkesinde seçkin benzerleri olan, “Bölgesel Havayolu” kavramının Türkiye’deki ilk ve tek örneği olan Borajet Hava Yolları, Yolcularımızın yurtdışındaki herhangi bir noktaya uçuşlarını gerçekleştiği anda hesaplarına extra 1000 mil yükleyecektir.

Borajet Hava Yolları, kampanyalı ve uygun bilet fiyatlarını Ucakbileti.com üzerinden seçebilir, Ücretsiz indirebileceğiniz App Store veya Google play uygulamalarımızdan Ucuz Uçak biletleri fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Deneyimli kadrosu, kabin konforu, ücretsiz ikramları, geniş koltuk aralıklarıyla her yolcuya ayrılmış alanın rahatlığı, Borajet ile yapılan her uçuşu “prestijli bir yolculuğa dönüştürüyor.

Borajet Havayolları, “misafirlerinin” yüksek memnuniyetiyle, her gün biraz daha artan yolcu sayısıyla, “Türkiye’nin Kalite Havayolu” oluşunu her uçuşuyla bir kez daha kanıtlıyor.

Ucakbileti.com, tüm dünya havayollarını en uygun fiyatları bulmak için sorgulama yapan ve ucuza uçak bileti almanın en kolay yolu! Gidiş ve dönüş biletlerini farklı havayollarından alabilme, aktarmalı, direkt ve iptal edilebilir uçuşları, kalkış-varış saatlerine, havayolu ve havalimanına göre listeleyebilme imkanı sunar.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X