Kampanyalar

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.

Borajet’ten Ucakbileti.com’a Özel Yüzde 40 İndirim

borajet yüzde 40 kampanyası

Ucakbileti.com’dan Borajet jesti

Biletini yalnızca Ucakbileti.com’dan al, 5 Haziran 2016 tarihine kadar dilediğin yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında %40 indirimden yararlan. Özgürce uçmanın keyfini çıkart.

Amerika’dan Avrupa’ya 45 farklı ülkede 65 havayolu şirketinde güvenle kullanılan, en üst seviyede güvenlik ve konfora sahip, deneyimli kadrosunun özenli hizmeti, kabin içinin konforu, ikili deri koltuk düzeni ve geniş koltuk aralıklarıyla hizmet sunan Borajet Havayolları, %40 indirim fırsatlarını siz değerli Ucakbileti.com ziyaretçilerine özel olarak sunuyor.

Borajet Hava Yolları, yurt içinde Adana, Ankara, Antalya, Çanakkale, Diyarbakır, Edremit, Alanya, İzmir, Siirt, Sabiha Gökçen ve Tokat;
Yurt dışında ise Berlin, Beyrut, Erbil, Kıbrıs, Köln, Münih olmak üzere %40 indirim fırsatlarından yararlanabileceğiniz destinasyonlar ile karşınızda.

Uçak içinde sıcak ve soğuk içecek ile birlikte sandviç ve kek ücretsiz olarak sunan Borajet Hava Yolları, Ucakbileti.com’a özel indirimlerle misafirlerine en hesaplı uçuş keyfini sunmaktadır.

Ucakbileti.com’a Özel %40 İndirim Kampanyası Katılım Şartları;

• İndirim Borajet’in uçtuğu tüm yurtiçi ve yurtdışı destinasyonlarda geçerlidir.
• %40 İndirim, vergi ve hizmet bedeli hariç bilet bedeline uygulanır. İndirim tutarı biletleme üzerinde gösterilmektedir.
• İndirimin uygulandığı biletleme tarihleri 22 Şubat 2016 ile 5 Haziran 2016 arasıdır.
• İndirim promosyon uçuşları dahil tüm uçuşlara uygulanmaktadır.

Borajet Hava Yollarının Uçtuğu Yurtdışı Destinasyonlar: Berlin, Beyrut, Erbil, Kıbrıs, Köln, Münih
Borajet Hava Yolarının Uçtuğu Yurtiçi Destinasyonlar: Adana, Ankara, Antalya, Çanakkale, Diyarbakır, Edremit, Alanya, İzmir, Siirt, Sabiha Gökçen ve Tokat.

Hepfly.com üzerinden yapılan işlemler, Akdeniz Pe-tur Turizm Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş. adıyla Türsab'a A-1679 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesi tarafından yapılmaktadır.
Hepfly.com’dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

En uygun bilet fırsatlarını kaçırmayın!

FIRSATLARI YAKALA
X